Aktualności

Nowy obiekt w naszych rękach

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 3 sierpnia 2015 roku Rhenus Data Office Polska zyskał nowy obiekt na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, w którym nasza spółka (RDO PL) obejmuje prawie 5000 m2 powierzchni na magazyn, niszczarnię oraz zaplecze biurowo-socjalne.

Dynamiczny rozwój outsourcingu procesów biznesowych u naszych klientów, w tym szczególnie przechowywania dokumentów, pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Podpisana została długoterminowa umowa z firmą SEGRO z uwagi na dogodną lokalizację parku w Nadarzynie oraz doświadczenie partnera przy realizacji obiektów projektowanych na indywidualne zamówienie najemców. 

Cała inwestycja została podzielona na etapy: w pierwszym RDO PL przejmuje ok. 3000 m2 na magazyn i ok. 300 m2 powierzchni biurowej i zaplecza socjalnego. W drugim etapie (w lipcu 2016 r.) RDO PL przejmie halę o powierzchni ponad 1000 m2, w której umieszczona zostanie niszczarnia dla oddziału warszawskiego oraz ok. 300 m2 dodatkowej powierzchni biurowej, do której z obecnej lokalizacji w Piasecznie przeniesie się lokalne kierownictwo i działy administracyjno-operacyjne spółki. W nowej lokalizacji, szóstej na terenie Polski, RDO PL będzie realizował wszelkie działania operacyjne związane z kompleksową obsługą dokumentów klientów, włączając w to również funkcje BPO.

SEGRO Logistics Park Warsaw w Nadarzynie to nowoczesne centrum logistyczne, usytuowane zaledwie 5 km od Warszawy i lotniska Okęcie na terenie gminy Nadarzyn, w sąsiedztwie trasy S8 (Białystok - Warszawa - Wrocław) oraz 4 km od trasy S7 (Gdańsk - Warszawa - Kraków).