keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Lublin

Lublin jest miastem prężnie rozwijającym się, o czym świadczy wysoka dynamika inwestycji. Pełni funkcję stolicy województwa lubelskiego, co przekłada się nie tylko na jego znaczenie administracyjne, ale także na rolę kulturalną i gospodarczą. Lublin zyskuje coraz większe znaczenie na mapie Polski.

Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie miejskiego transportu, rozwój infrastruktury inwestycyjnej, a także działanie portu lotniczego można uznać za czynniki zachęcające do prowadzenia biznesu właśnie w tym miejscu.

Archiwizowanie dokumentów Lublin

Zapanowanie nad chaosem w aktach może być sporym wyzwaniem. Warto jednak zadbać o ład w dokumentacji, bo tylko w ten sposób można mieć pewność, że przestrzega się obowiązujących przepisów. Archiwizacja dokumentów w Lublinie przeprowadzona przez Rhenus Office Systems pomoże Ci nie tylko zachować porządek.

Właściwie posegregowane akta ułatwią Twoim pracownikom codzienne wykonywanie obowiązków oraz kontakt z klientami. Jednym z problemów, z którymi zmagają się firmy, jest brak doświadczenia i wiedzy w zakresie archiwizacji. Niewystarczające przygotowanie może skutkować stratą czasu i błędami.

Z nami unikniesz takich problemów. Od lat wspieramy przedsiębiorstwa z różnych branż w porządkowaniu dokumentacji.

 

Archiwizowanie dokumentów w Lublinie

Profesjonalnego porządkowania zbiorów nie da się przeprowadzić, jeśli nie dysponuje się specjalistyczną wiedzą. Archiwizacja danych powinna ułatwiać pracę, usprawniać wyszukiwanie dokumentów oraz sprawiać, że osoby odpowiedzialne za akta mają pełną kontrolę nad tym, co znajduje się w firmowych zbiorach. Takiego efektu nie osiągnie się, jeśli porządkowanie nie będzie przebiegało zgodnie z zasadami stosowanymi w archiwistyce.

Przed naszymi specjalistami archiwizowanie dokumentów nie skrywa żadnych tajemnic. Odpowiednie przeszkolenie oraz praktyka pozwalają im szybko i bezbłędnie zająć się takimi zadaniami, jak np.:

  • kwalifikowanie akt do właściwych kategorii i grup;
  • opracowanie dokumentacji;
  • uformowanie akt w teczkach, pudłach, segregatorach itp.;
  • oznaczenie zbiorów nazwą instytucji, komórki oraz innymi danymi, pozwalającymi szybko zweryfikować zawartość akt.

Jednym z najważniejszych kroków jest jednak nadanie terminu przechowywania dokumentacji. Prawidłowo wykonane archiwizowanie dokumentów w Lublinie to pewność, że akta będą przebywały w Twoim archiwum przez okres podany w przepisach. To istotne m.in. z tego powodu, że zbyt długie przechowywanie dokumentów zawierających dane osobowe oznacza złamanie RODO.

Przechowywanie dokumentów - oferta dla klientów z Lublina

Archiwizacja danych to tylko jedna z naszych usług. Od początku działalności ważne było dla nas to, by zdjąć z barków klienta różnorodne obowiązki związane z zarządzaniem dokumentami. W Rhenus Office Systems możesz zadbać o przechowywanie dokumentów. Podmioty z Lublina mają pewność, że współpracują z rzetelnym, doświadczonym usługodawcą. O naszym profesjonalizmie świadczy:

  • Certyfikat ISO 27001
  • Certyfikat ISO 9001

Pierwszy potwierdza, że posiadamy system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z międzynarodowymi normami. Drugi natomiast stanowi dowód na to, że posiadamy system zarządzania jakością. Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować naszym klientom taką jakość obsługi. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się, jak przechowywanie dokumentów i usługi archiwizacyjne mogą wyglądać w przypadku Twojej firmy.

 

Przechowywanie i porządkowanie dokumentów Lublin - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Archiwizacja danych Lublin - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Nie tylko archiwizacja i przechowywanie! Skanowanie dokumentów - Lublin!

Oferujemy również takie usługi jak skanowanie i digitalizacja dokumentów - Lublin.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!