keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Przemyśl

Przemyśl jest miastem na prawach powiatu, zlokalizowanym w województwie podkarpackim, dokładniej u ujścia Warty. Pełni funkcję szalu tranzytowego między takimi miastami jak Wrocław, Kraków i Korczowa. Na jego terenie rozwijają się podmioty z branży elektromaszynowej, drzewnej, mechanicznej, a także przemysł lekki i meblarski. Lokalizacja miasta wpływa na jego atrakcyjność turystyczną - blisko stąd do Bieszczad oraz do doliny Sanu. Zanurzyć można się tutaj też w sferze kulturalnej - Przemyśl zachęca ok. 1000 zarejestrowanych zabytków.

Archiwizowanie dokumentów Przemyśl - dlaczego prawidłowe uporządkowanie ma znaczenie?

Profesjonalne porządkowanie wiąże się z wieloma zaletami. Pierwszą i najbardziej widoczną jest to, że w zbiorach zapanuje ład i porządek. Od kwestii estetycznych ważniejsze jest jednak to, że archiwizacja dokumentów znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie firmy. Znalezienie akt przestaje być problemem, zajmującym dużo czasu. Poprawia się wydajność pracowników oraz jakość relacji z zewnętrznymi podmiotami takimi jak klienci czy partnerzy biznesowi.

Archiwizowanie dokumentów w Przemyślu ma wyraźny wpływ na to, ile wysiłku musimy włożyć, by przestrzegać obowiązujących przepisów. Należy mieć świadomość, że poszczególne typy akt mają różne okresy przechowywania. Dzięki archiwizacji łatwo rozpoznamy, kiedy okres przydatności dokumentu minął i przeznaczymy akta do zniszczenia.

Archiwizacja danych i przechowywanie dokumentów w Przemyślu

Na usługę archiwizowania składają się takie kroki jak:

  • kwalifikowanie i segregowanie akt;
  • porządkowanie dokumentacji;
  • oznaczenie, ewidencja i spakowanie;
  • brakowanie akt.

Gdy proces dobiegnie końca, należy umieścić zbiory w dobrze zabezpieczonym miejscu. Rhenus wspiera swoich klientów także wtedy, oferując im profesjonalne przechowywanie dokumentów w Przemyślu. Wszystkie zbiory umieszczamy w przystosowanych do tego obiektach. W każdym z nich panuje optymalna temperatura i wilgotność. Akta są więc doskonale chronione przed uszkodzeniem, kradzieżą, pożarem i innymi czynnikami losowymi.

Niezależnie od tego, czy wykonujemy archiwizację danych, czy realizujemy przechowywanie akt, dbamy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Ochronę informacji naszych klientów traktujemy priorytetowo. To dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych technologii, a obsługą dokumentacji zajmują się jedynie wykwalifikowane, przeszkolone, godne zaufania osoby. Gorąco zachęcamy do dokładniejszego poznania naszej oferty.

Przechowywanie dokumentów Przemyśl - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Archiwizacja danych Przemyśl - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!