keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Gniezno

Gniezno leży na terenie województwa wielkopolskiego. W mieście panuje korzystny klimat inwestycyjny. Dobra lokalizacja, rozbudowana infrastruktura oraz działanie na obszarze Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przyczyniły się do tego, że swoje siedziby umieściły tu znane międzynarodowe firmy. Gniezno zachęca do odwiedzin swoją historią i potencjałem kulturalnym. W tej pierwszej stolicy Polski możemy zwiedzić takie wyjątkowe miejsca jak np. Katedrę Gnieźnieńską z Drzwiami Gnieźnieńskimi. Swój czas warto poświęcić także na zabytkowe koszary wojskowe i wille.

Niszczenie dokumentacji Gniezno - co oferujemy firmom z tego miasta?

Zawsze staramy się dopasować do możliwości czasowych klienta i tak zaplanować usługę, by współpraca z nami była dla niego jak najwygodniejsza. Nasza załoga przyjedzie w wyznaczonym terminie, a następnie zajmie się załadunkiem dokumentacji. Wielu naszych klientów decyduje się podjąć z nami regularną współpracę. Wtedy odbiór dokumentacji zachodzi jeszcze sprawniej - odbieramy wcześniej pozostawione pojemniki, wypełnione aktami przeznaczonymi do zniszczenia i w ich miejscu zostawiamy puste.

Nasza elastyczność dotyczy także formy usługi. Wiemy, że niektóre firmy są prawnie zobowiązane do tego, by akta opuszczające ich siedzibę zostały wstępnie przetworzone. Tym klientom, oraz podmiotom po prostu chcącym jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo, oferujemy mobilne niszczenie dokumentów. W takiej sytuacji akta zostaną wstępnie zniszczone w Twojej siedzibie.

Niszczenie dokumentacji w Gnieźnie - bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze

Branża nie skrywa przed nami żadnych tajemnic, toteż dajemy naszym odbiorcom gwarancję, że fachowo zajmiemy się ich zbiorami. Niszczenie dokumentacji przeprowadzane jest w specjalnie wyznaczonym obiekcie, a zajmują się tym jedynie wykwalifikowane osoby. Z powodzeniem niszczymy:

  • faktury,
  • umowy,
  • dokumentację księgową,
  • dokumentację medyczną

i wiele innych. Nie ma znaczenia to, czy dane są zapisane na papierze, czy na takim nośniku jak płyta cd, dvd, czy dysk hdd. W każdym przypadku dokładnie zatroszczymy się o to, żeby po zutylizowaniu akta stały się całkowicie bezwartościowe dla osoby chcącej wykraść informacje. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, jak niszczenie dokumentów w Gnieźnie wygląda od praktycznej strony. Zachęcamy też do sprawdzenia innych usług Rhenus, takich jak archiwizacja, digitalizacja i przechowywanie dokumentów.

Utylizacja dokumentów Gniezno - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!