keyboard_arrow_up

Refurbishing - odkupujemy i odnawiamy Twoje urządzenia IT

Sprzedaj zbędny sprzęt IT

Sprzedaj zbędny sprzęt IT

Nasza usługa refurbishing to kompleksowe i bezpieczne pozbycie się nieużywanego sprzętu IT, które przynosi korzyści finansowe i ekologiczne. Odkupujemy od Ciebie urządzenia, odnawiamy je i ponownie wprowadzamy na rynek, zapewniając im drugie życie. W ramach usługi zapewniamy również profesjonalne usunięcie z urządzeń wszystkich wrażliwych informacji. Dzięki nam możesz zyskać fundusze i jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Korzystając z naszej prostej i bezstresowej metody zarządzania wycofanym sprzętem IT, oszczędzasz czas i zyskujesz pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Skorzystaj z naszej usługi i ciesz się korzyściami, jakie niesie za sobą refurbishing!

Dla dobra planety i Twojego portfela

Odkupimy niepotrzebnym sprzęt IT:

 • komputery stacjonarne, laptopy
 • telefony, tablety
 • monitory, akcesoria komputerowe
 • serwery, macierze dyskowe
 • osprzęt telekomunikacyjny i wiele innych urządzeń IT

Skupujemy nie tylko urządzenia w stu procentach sprawne technicznie, ale także niekompletne i uszkodzone.

Sprzęt IT, który nie może być przywrócony do ponownego użycia zostanie zutylizowany zgodnie z prawem, a Klient otrzyma stosowną dokumentację - kartę obrotu odpadem.

Odkupimy niepotrzebnym sprzęt IT

Jak wygląda proces odkupu firmowego sprzętu IT?

Proces odkupu firmowego sprzętu IT
Proces odkupu firmowego sprzętu IT

{CTA_PHONE}

{CTA_EMAIL}

Szybkie rozwiązanie Twojego problemu

Szybka wycena sprzętu IT
 • Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny proces nawet w ciągu kilku dni od otrzymania listy sprzętu do wyceny.
 • Na każdym etapie współpracy gwarantujemy pełną transparentność naszych działań, a także wsparcie wykwalifikowanego opiekuna.
 • Doradca będzie odpowiedzialny za przekazywanie niezbędnych informacji oraz zadba o prawidłowy przebieg poszczególnych etapów współpracy.
 • Rozumiemy, że Twoja firma może mieć wewnętrzne wymagania i specyficzne procedury. Nie boimy się wyzwań!

KOMPLEKSOWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE

Kompleksowo obsługujemy cały proces odkupu sprzętu IT od przyjęcia zgłoszenia, aż po opłacenie faktury i utylizację.

Wygodnie, gdyż współpracując z nami nie musisz zajmować się dopełnianiem wymogów prawnych. Na podstawie umowy Twoja firma zostanie zwolniona z tej odpowiedzialności.

Bezpiecznie, ponieważ nośniki danych znajdujące się w przekazanym nam sprzęcie zostaną wyczyszczone. Dane usuniemy przy użyciu certyfikowanego oprogramowania marki Blancco i potwierdzimy stosownym raportem. Po zakończonej operacji dyski twarde pozostają sprawne, lecz nie zawierają żadnych informacji, które można przywrócić. 

Jeżeli zechcesz bezpowrotnie zniszczyć nośniki danych możesz zlecić nam takie zadanie. Wykonamy je metodą mechaniczną zgodnie z normą ISO 21964 - poziom bezpieczeństwa H5, E3.

WSPIERAJ CIRCULAR ECONOMY I REALIZUJ CELE ESG

 • Wspieramy gospodarkę obiegu zamkniętego poprzez odkup wycofanego sprzętu IT, a następnie jego rzetelne testowanie, odnowienie i ponowne wprowadzenie na rynek. W ten sposób wydłużamy cykl jego życia, wpływamy na redukcję ilość elektrośmieci, obniżamy ślad węglowy i oszczędzamy zasoby naturalne.
 • Pomagamy firmom w realizacji celów niefinansowych redukując ich negatywny wpływ na środowisko.
 • Wspieramy firmy w realizacji akcji charytatywnych, obsługując proces odnawiania i przekazania sprzętu IT potrzebującym.
WSPIERAJ CIRCULAR ECONOMY I REALIZUJ CELE ESG

Bezpiecznie i wygodnie pozbądź się sprzętu IT

Zyskaj fundusze i pomóż ochronić środowisko, oddając nam swoje nieużywane urządzenia - skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z usługi refurbishing!

Skontaktuj się z nami