Aktualności

Gala Dudki już za nami

Za nami druga już Gala Dudki, która organizowana jest celem podsumowania programu ekoaktywni.com

Za nami druga już Gala Dudki, w trakcie której podsumowaliśmy kolejny roku działalności programu ekoaktywni.com. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w przepięknej scenerii w Galerii Mysia 3, a jego kulminacyjnym punktem było  uhonorowanie naszych klientów aktywnie działających w programie.

 

Oto tegoroczni laureaci, którym bardzo serdecznie gratulujemy.

 

Złoty certyfikat oraz statuetkę Dudka otrzymały następujące firmy:

1 miejsce: BGZ BNP Paribas S. A

2 miejsce: Bank Zachodni WBK S. A.

3 miejsce Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Złoty certyfikat

Tesco (Polska) Sp. z o.o.

Provident Polska S.A.

Srebrny certyfikat

T-Mobile Polska S.A.

Raben Polska Sp. z o.o.

Santander Consumer Bank S. A

Brązowy certyfikat

Centrum Operacyjne Sp. z o.o.

Credit Agricole Bank Polska S.A

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A

Nationale Nederlanden

 

Warto wspomnieć, że w 2016 roku do naszego programu dołączyło 80 nowych klientów i wspólnie udało się nam zebrać ponad 2 tyś. złotych więcej niż w ubiegłym roku. To optymistyczne cyfry, które niewątpliwie będą nas motywowały do dalszych działań.

 

Podczas spotkania nasi Partnerzy podsumowali wspólne inicjatywy CSR, które zrealizowaliśmy w ubiegłym roku. Przedstawicielka Synapsis, Izabela Broczkowska poza podsumowaniem cyklicznych działań nawiązała do dodatkowych akcji, które podejmują pracownicy Rhenus, w ramach tzw. wolontariatu pracowniczego. Pani Katarzyna Groblewska, która reprezentowała Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.  

 

Na scenie gościła również Monika Turło konsultantka ds fundraisingu, CSR i wolontariatu pracowniczego z fundacji miodni.pl, nowy partner programu. Z pomocą nowego partnera program ekoaktywni.com rozwinie swoją działalność inwestując w nowe działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zaadoptujemy dwa ule, które już wczesną wiosną znajdą się na pasiece.

 

Gościem specjalnym wydarzenia był profesor Bolesław Rok – Dyrektor Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych. Galę uświetnił koncert wspaniałego zespołu Laura Jazz Band.

 

Dziękujemy Wszystkim Państwu za wymierny wkład w ochronę środowiska oraz wsparcie lokalnej społeczności. Zachęcamy do jeszcze większej ekoaktywności i do zobaczenia na podsumowaniu już za rok.