Aktualności

Nowe archiwum Rhenus Office Systems Poland w Nadarzynie, czyli 4X naj

Najnowsze, największe, najnowocześniejsze i najwyższe – takie jest właśnie nowe archiwum Rhenus Office Systems Poland, które powstało dla nas w SEGRO Logistics Park Warsaw w Nadarzynie. 

 

Wyśrubowane oczekiwania

Bezpieczne przechowywanie firmowych dokumentów papierowych i cyfrowych od zawsze było jednym z priorytetów Rhenus Office Systems Poland. Od początku naszej działalności stawialiśmy na najlepsze rozwiązania, które gwarantowały naszym klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i jednocześnie pozwalały na maksymalnie efektywną realizację procesów przetwarzania dokumentacji. Nie inaczej jest w przypadku naszej najnowszej inwestycji. Z SEGRO Logistics Park Warsaw współpracujemy od dawna. Najnowsza przestrzeń magazynowo-biurowa to druga powierzchnia wynajmowana przez nas w tej lokalizacji. Optymalna lokalizacja parku, bardzo wysoka jakość obsługi dotychczasowej inwestycji, a przede wszystkim spełniający nasze potrzeby i oczekiwania projekt magazynu zdecydował o poszerzeniu współpracy o kolejną przestrzeń magazynową.

 

Najnowsze, największe i najwyższe

SEGRO Logistics Park Warsaw to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane w Nadarzynie, 15 kilometrów od Warszawy. Dużym plusem tego obiektu jest dogodna lokalizacja i położenie w pobliżu Drogi Krajowej nr 8 i węzłów komunikacyjnych w pobliżu stolicy, a także międzynarodowego portu lotniczego Warszawa Okęcie Cargo. To wszystko sprawia, że transport dokumentacji do tego archiwum jest ułatwiony, zarówno odbiór dokumentów od klienta, jak i ich przekazanie w razie potrzeby nie stanowi żadnego problemu. Centrum wyposażone jest w zaawansowaną infrastrukturę logistyczną, a zatrudniona jest w nim wykwalifikowana grupa pracowników zapewniająca najwyższe standardy obsługi klienta.

Więcej o naszej współpracy z SEGRO możesz przeczytać tutaj.

W SEGRO Logistics Park Warsaw powstało dla nas 8100 m2 powierzchni magazynowej, w tym 400 m2 przestrzeni biurowej. To największe archiwum Rhenus Office System Poland, które pozwala nam gromadzić i bezpiecznie przechowywać dokumentację od dotychczasowych, jak i nowych klientów. Inwestycja jest nie tylko największa, ale i najwyższa, co w przypadku możliwości przechowywania nie jest bez znaczenia. Na nasze życzenie przestrzeń ma nietypową wysokość 12 metrów, co pozwala na efektywniejsze jej wykorzystanie. 

 

Najnowocześniejsze rozwiązania

Podobnie jak wszystkie nasze archiwa również nowa przestrzeń w Nadarzynie spełnia najsurowsze standardy bezpieczeństwa, w tym cechuje się najwyższą odpornością ogniową. Budynek zlokalizowany jest na terenach niezalewowych (co zostało zweryfikowane i ma potwierdzenie w dokumentacji). Dzięki temu nasi klienci mogą być spokojni o bezpieczeństwo dokumentacji, którą przekazują pod naszą opiekę.

Od początku jasne było dla nas, że szukamy obiektu, który spełnia najbardziej wyśrubowane normy, a dzięki temu umożliwia przeprowadzenia procesów nie tylko w bezpieczny, ale i zrównoważony sposób.

Przekonało nas więc, że już na etapie projektu założono w przypadku tej przestrzeni wykorzystanie technologii Building Intelligence Modelling. To z kolei przełożyło się na stworzenie ergonomicznych rozwiązań. Te pozwalają uzyskać certyfikację #BREEAM na poziomie Excellent, która potwierdza wysokie standardy energooszczędności, innowacyjności i komfortu użytkowania, jakimi cechuje się budynek wyposażony między innymi w rozwiązania zmniejszające zużycie energii, nowoczesne oświetlenie LED sterowane systemem DALI czy siłownię zewnętrzną dla pracowników (nie zapominamy bowiem również o well-being).  Kolejny etap współpracy z SEGRO zapewnia nam nowoczesny i ekologiczny obiekt wpisujący się w strategię rozwojową Rhenus Office Systems Poland, który inwestuje nie tylko w nowoczesny software do przetwarzania dokumentacji, efektywnie wykorzystuje możliwości automatyzacji procesów, jakie daje Robotic Process Automation, lecz także zapewnia najnowocześniejszą przestrzeń, w której procesy skanowania i przechowywania dokumentów mogą być realizowane.


Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, aby Twoje dokumenty znalazły się w tak profesjonalnym i bezpiecznym archiwum, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy podpowiedzą, jaki model usługi będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.