Aktualności

Rhenus Live 2016 już za nami

W dniu 5 października 2016 roku gościliśmy naszych klientów, partnerów i przyjaciół na wydarzeniu o nazwie Rhenus Live, podczas którego zaprezentowaliśmy nasze usługi, w tym te najnowsze w zakresie przetwarzania dokumentów i informacji.

W tym roku Rhenus Data Office Polska świętuje jubileusz 15-lecia działalności na polskim rynku, co zbiegło się z przeprowadzką centrali firmy do nowoczesnego obiektu w Nadarzynie k/Warszawy. Przez ten czas dzięki naszym klientom rozwinęliśmy naszą działalność od prostego niszczenia dokumentów do obsługi złożonych procesów przetwarzania dokumentów i informacji.

W ramach wydarzenia Rhenus Live zaprosiliśmy naszych najbliższych kontrahentów na prezentację nowych usług, do zwiedzenia nowoczesnego archiwum i niszczarni, a także wysłuchania prelekcji pana Wiktora Doktóra, Prezesa Grupy ProProgressio, na temat branży outsourcingu w Polsce.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 60 gości, którzy z ogromnym zainteresowaniem słuchali, jak bardzo rozwinęła się nasza działalność i jakie nowe usługi możemy im zaoferować. Zapraszamy do współpracy!