Aktualności

Umowa o współpracy z Provident Polska

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy ramowej z firmą Provident Polska, która obejmuje usługi przechowywania i skanowania dokumentów, a także wdrożenia (wraz z naszym partnerem technologicznym, firmą DANKA Polska) systemu obiegu dokumentów ELO.

Dzięki tej współpracy Provident Polska uzyska znaczące oszczędności kosztowe i poprawę wydajności obsługi procesów wewnętrznych związanych z przetwarzaniem wniosków pożyczkowych i bieżącą obsługą pożyczkobiorców. Zawarta umowa potwierdza zaangażowanie Rhenus Data Office Polska w rozwój wysokiej klasy centrum przetwarzania dokumentów w ramach outsourcingu i stanowi gwarancję najwyższego poziomu obsługi złożonych procesów back-office. Provident Polska zyskuje sprawdzonego partnera o rozległych kompetencjach w dziedzinie zarządzania dokumentami i informacją.

O Provident Polska:

Provident Polska działa od ponad 18 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Instytucja należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która od 2007 r. notowana jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i wchodzi w skład indeksu FTSE 250. Celem instytucji jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 3,9 miliona klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.