keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Białystok

Białystok jest najważniejszym miastem województwa podlaskiego, leży w niedalekiej odległości od granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Wyróżnia się korzystnymi połączeniami komunikacyjnymi oraz dużym rynkiem lokalnym pracy. Jest to ośrodek finansowy, przemysłowy, polityczny i kulturalny regionu. W Białymstoku zaobserwować można dynamiczny rozwój obsługi firm i nieruchomości, rozwój budownictwa, handlu i usług. Dość wysokim zatrudnieniem wyróżniają się także takie sektory jak przetwórstwo przemysłowe, nauka, transport i gospodarka magazynowa.

Archiwizowanie dokumentów Białystok

Prawidłowe uporządkowanie akt firmowych to coś więcej niż ład i porządek w Twoich zbiorach. Najważniejsza jest funkcjonalność archiwum. To dlatego podczas jego tworzenia należy przestrzegać określonych zasad, a więc przeprowadzić m.in.:

  • kwalifikację akt do właściwej kategorii i grupy rzeczowej;
  • uformowanie tematyczne i chronologiczne akt;
  • oznaczenie poszczególnych elementów zbiorów;
  • nadanie dokumentacji terminów przechowywania;
  • brakowanie akt.

Rhenus Office Systems dokładnie zatroszczy się o każdy z tych etapów.

Archiwizacja danych - Białystok

Nasza załoga składa się z doświadczonych, przeszkolonych osób, które wiedzą, jak bezbłędnie przeprowadzić zadanie. Takie archiwizowanie dokumentów to stuprocentowa pewność, że bez trudu wywiążesz się z obowiązków wynikających z prawnie określonych terminów przechowywania dokumentacji. Współpracując z naszą firmą uda Ci się też oszczędzić sporo czasu, bo porządkowanie zbiorów bez braku doświadczenia oraz odpowiedniej liczby specjalistów może być czasochłonnym zadaniem. Prawidłowa archiwizacja danych to również szybsze wyszukiwanie dokumentów, lepsza kontrola nad całymi zbiorami i sprawniej wykonywane obowiązki.

Przechowywanie dokumentów w Białymstoku

U nas kompleksowo zajmujemy się potrzebami klientów. Z tego powodu oprócz usług archiwizacyjnych, firmom z Białegostoku oferujemy także przechowywanie dokumentów. Twoje zbiory zostaną umieszczone w jednym z naszych zabezpieczonych obiektów. Każdy z nich został wyposażony w bariery o charakterze fizycznym i logicznym. Wybierając przechowywanie akt w zewnętrznych archiwum, zapewniasz swoim zbiorom najwyższą możliwą ochronę. Koniec więc ze strachem o wyciek informacji. Nasi klienci nie muszą się martwić karami za nieprzestrzeganie RODO. Wiemy, jakie procedury wdrożyć, by przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów. Skontaktuj się z naszą załogą i sprawdź, jak zadbać o archiwizowanie i przechowywanie dokumentów Twojej firmy

Przechowywanie dokumentów Białystok - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Porządkowanie dokumentów Białystok - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!