keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Czeladź

Czeladź jest miastem usytuowanym w południowej części kraju, dokładniej w województwie śląskim. Leży w obszarze Zagłębia Dąbrowskiego, przy Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Podczas zwiedzania miejscowości warto zwrócić uwagę na zabytkowe domy i budownictwo sakralne, m.in. Kościół Matki Boskiej Bolesnej, a także osiedle górnicze położone w dzielnicy Piaski. Swoje siedziby mają tutaj fabryki oraz przedsiębiorstwa związane z elektrotechniką górniczą. Miasto przynależy do Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego S.A.

Archiwizacja dokumentów Czeladź

Bez archiwizacji nie może obyć się żadna firma, której zależy na bezproblemowym działaniu. Jeśli zaniedba tak istotny obowiązek, czekają ją problemy organizacyjne, straty wizerunkowe, a nawet kary finansowe. Uporządkowanie akt sprzyja też zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. W końcu w chaosie i nieporządku bardzo łatwo o przeoczenia. Z przyjemnością pomożemy Twojej firmie w wykreowaniu funkcjonalnego archiwum. Zyskaj kontrolę nad swoimi aktami i czuj się pewnie.

Nasze działanie opieramy na jasno ustalonych zasadach, panujących w archiwistyce. To one wyznaczają reguły, którymi trzeba się kierować, przeprowadzając archiwizację dokumentów. Na samym początku z najwyższą dokładnością przeprowadzamy kwalifikację akt do właściwej kategorii. Nasza załoga ma doświadczenie w opracowaniu akt, formowaniu chronologicznym i tematycznym poszczególnych jednostek. Zawsze troszczymy się też o właściwe oznaczenie akt. Dzięki temu każdy element zbioru można szybko znaleźć. Podczas realizacji usługi archiwizacji nie można zapomnieć także o etapie polegającym na:

  • nadaniu aktom odpowiedniego terminu przechowywania;
  • brakowaniu dokumentacji, która już się przedawniła

Jak widać wielozadaniowo i kompleksowo podchodzimy do naszej pracy. Wszystko po to, by finalne archiwum spełniło oczekiwania naszych klientów.

Archiwizowanie dokumentów Czeladź - co wyróżnia profesjonalną usługę?

Wybór profesjonalistów to znaczna oszczędność czasu. Nie da się ukryć, że samodzielnie przeprowadzane archiwizowanie dokumentów może być przykrą czynnością. Brak doświadczenia i znajomości zasad znacznie wydłużają cały proces. Bywa, że wysiłki zupełnie nie przynoszą oczekiwanych efektów. Archiwizacja danych z ekspertami oznacza znacznie szybsze i dokładniejsze wykonanie usługi. W dodatku specjaliści dokładnie wiedzą, jak postępować by wszystkie działania były zgodne z obowiązującymi przepisami, w tym RODO. Z barków przedsiębiorstwa zdjęty zostaje potężny ciężar, a działanie firmy podczas procesu archiwizacji nie odbiega od normy.

Przechowywanie dokumentów w Czeladzi

Wielu z naszych klientów docenia to, że oferujemy zróżnicowane usługi związane z zarządzaniem dokumentacją. Jednym z dostępnych rozwiązań przeznaczonych dla firm z Czeladzi jest przechowywanie dokumentów. To niezwykle wygodna opcja, bo pozwala oszczędzić miejsce w biurze. Znika więc konieczność wynajmu kolejnych przestrzeni w miarę rozrostu archiwum, dużo łatwiej jest też zorganizować przeprowadzkę biura. Mówiąc o profesjonalnym przechowywaniu akt nie da się nie wspomnieć o kwestii bezpieczeństwa. Postawiliśmy na nowoczesne bariery o charakterze logicznym i fizycznym. Dodatkowo umiejętnie zadbaliśmy o warunki panujące w pomieszczeniach - temperaturę i wilgotność. Akta przez długi czas pozostaną w dobrej kondycji, grozić im nie będzie kradzież, pożar i inne losowe wypadki. Skontaktuj się z Rhenus i wybierz usługi idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Przechowywanie dokumentów Czeladź - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Archiwizacja danych Czeladź - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Porządkowanie dokumentów Czeladź - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!