keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Katowice

Katowice to stosunkowo młode miasto, któremu prawa miejskie nadano w 1865 roku. Obecnie zauważymy tu wiele kontrastów, bo obok zabytkowego budownictwa powstaje coraz więcej nowoczesnej infrastruktury oraz zabudowy w postaci wieżowców. Niegdyś Katowice głównie słynęły z wydobycia węgla. Obecnie gospodarka opiera się na usługach. Będąc jednym z najważniejszych miast Górnego Śląska, Katowice odgrywają istotną funkcję handlowo-usługową i produkcyjną w regionie. Na obszarze miasta funkcjonują takie ważne ośrodki jak Górnośląski Park Przemysłowy i Euro-Centrum Park Przemysłowy.

Archiwizacja dokumentów w Katowicach

Podmioty działające na terenie miasta oraz w jego okolicach mogą wybierać spośród różnorodnych usługodawców, oferujących usługi archiwizacyjne. Przed zdecydowaniem się na współpracę z konkretną firmą, należy dokładnie zweryfikować, jakim doświadczeniem ona dysponuje. Fachowcy dbają o to, żeby utrzymywać wysoki standard oferowanych usług. Dowodzą tego:

  • referencje,
  • przestrzeganie odpowiednich standardów bezpieczeństwa,
  • jasne, przejrzyste warunki umowy.

Profesjonaliści priorytetowo traktują poufność danych klientów. Zapoznają się z ich potrzebami, co pozwala optymalnie dostosować zakres usług. Odbiorcy dokładnie wiedzą, na czym polega współpraca, bo wszystkie kwestie w czytelny sposób ujęto w umowie. W takim dokumencie oprócz dokładnego opisu zakresu usługi znaleźć można także dane o terminach przechowywania, kosztach oraz o tym, jak wyglądają procedury dostępu do dokumentów. Właśnie na takie fachowe podejście możesz liczyć, wybierając Rhenus Office Systems.

Przechowywanie dokumentów w Katowicach

Archiwizacja to tylko jedna z dostępnych usług. Wybierając usługę przechowywania dokumentów w kompleksowy sposób zadbasz o swoje zbiory. Dzięki zaawansowanej technologii oraz zabezpieczeniom fizycznym, akta są doskonale chronione przed zniszczeniem (także w wyniku pożaru), kradzieżą i innym nieautoryzowanym dostępem. Archiwum jest monitorowane, a w obiekcie zostały zainstalowane systemy kontroli i alarmy. Wszystko po to, by całkowicie wykluczyć ryzyko wycieku informacji.

Jak w praktyce wygląda przechowywanie i porządkowanie dokumentów - Katowice?

Rhenus Office Systems od początku skupia się na zapewnieniu zbiorom najwyższego poziomu ochrony, co widać już na etapie transportu akt z siedziby klienta do placówki usługodawcy. Doświadczeni eksperci przeprowadzają porządkowanie i katalogowanie dokumentacji. Archiwizacja danych może polegać także na stworzeniu cyfrowego zbioru - w tym celu specjaliści skanują i indeksują dokumenty.

Rhenus posiada system zarządzania bezpieczeństwem informacji, zgodny z międzynarodowymi wymogami oraz system zarządzania jakością co potwierdza Certyfikat ISO 27001 oraz Certyfikat ISO 9001. Przechowywanie i archiwizowanie dokumentów w Katowicach to usługi polecane firmom, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo i pewność, że o ich zbiory dbają najlepsi profesjonaliści w branży.

Przechowywanie i archiwizowanie dokumentów Katowice - efektywny system zarządzania aktami

Jedną z najważniejszych cech archiwum jest jego funkcjonalność. Odszukiwanie wybranych dokumentów nie powinno sprawiać najmniejszych problemów. Cały proces będzie zachodził płynnie, jeśli wykorzysta się zautomatyzowany system zarządzania dokumentami. Właśnie takie rozwiązanie stosuje Rhenus Office Systems. W rezultacie możesz liczyć na szybkie, łatwe odnajdywanie dokumentów. Oprócz tego oferujemy zdalny dostęp do zbiorów.

Przechowywanie dokumentów Katowice - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Archiwizacja danych Katowice - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skanowanie dokumentów Katowice - sprawdź również tę usługę!

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!