keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Kielce

Kielce są położone w południowo-wschodniej części Polski, w Górach Świętokrzyskich. W mieście rozwinął się przemysł budowlany, elektromaszynowy i przetwórczy. Jego obszar słynie także z eksploatacji i przetwórstwa surowców mineralnych. Z czasem Kielce stały się atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów z kraju i zza granicy. W tym kontekście na szczególną uwagę zasługuje istnienie Kieleckiego Parku Technologicznego, a także nieustannie rosnący potencjał wystawienniczo-handlowy miasta. Targi Kielce mocno zaznaczyły się na mapie kraju, a organizowane tam imprezy mają także charakter międzynarodowy.

Archiwizacja dokumentów Kielce

Przekazanie tego zadania specjalistom oznacza łatwe wyszukiwanie akt. Koniec z trudnościami w znalezieniu dokumentacji. Jasna organizacja skutkuje także lepszym zabezpieczeniem zbioru, bo osoby zarządzające mają nad nim pełną kontrolę.

Odpowiednie uporządkowanie przekłada się też na znacznie łatwiejsze realizowanie obowiązków związanych z terminowym niszczeniem dokumentacji. Umiejętne nadanie aktom terminów przechowywania i fachowe uformowanie zbiorów chroni przedsiębiorcę przed przedwczesnym zniszczeniem akt lub zbyt długim przetwarzaniem danych osobowych.

Podmioty z Kielc wybierające nasze usługi zyskują więc pewność, że w kwestii archiwizacji danych w stu procentach wywiązują się z obowiązków nakładanych przez prawo.

Profesjonalne przechowywanie i archiwizowanie dokumentów Kielce

  • Zabezpieczony obiekt - przechowywanie i archiwizacja akt realizowana jest w specjalnych obiektach. Zaawansowana technologia, alarmy i system zabezpieczeń fizycznych gwarantują, że wszystkie informacje są chronione w najwyższym stopniu. Oprócz tego dbamy o optymalne warunki przechowania - temperaturę i wilgotność. W rezultacie wydłuża się żywotność nośnika i znika ryzyko kłopotów z odczytaniem informacji.
  • Sprawdzony system zarządzania dokumentami - w Rhenus Office Systems stawiamy na przetestowane, najlepiej sprawdzające się metody. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi nasi klienci bez trudu mogą zyskać dostęp do dokumentacji, mimo że akta znajdują się poza ich siedzibą. Zewnętrzne archiwum w żaden sposób nie utrudnia więc codziennej pracy Twojego przedsiębiorstwa.
  • Fachowa obsługa - możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc naszego zespołu. Archiwizacja dokumentów i przechowywanie danych w Kielcach to rozwiązanie opracowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klienta. Chętnie przybliżymy dokładnie, na czym polegają usługi i odpowiemy na wszelkie pytania.

Dlaczego warto wybrać przechowywanie dokumentów i archiwizację danych w Kielcach?

Zaprojektowaliśmy nasze usługi z myślą o twojej wygodzie. Nasza doświadczona załoga dowodzi, że zbiory da się uporządkować szybko, sprawnie i dokładnie. O jakości realizowanych przez nas usług świadczy:

  • Certyfikat ISO 27001 - dowodzi, że posiadamy system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z międzynarodowymi przepisami
  • Certyfikat ISO 9001 - dowodzi, że działamy w oparciu o system zarządzania jakością

Za przestrzeganie określonych norm odpowiadają doświadczeni pracownicy, dysponujący ugruntowaną wiedzą na temat zarządzania dokumentami. Weryfikują poszczególne etapy przechowywania i archiwizacji akt, stojąc tym samym na straży bezpieczeństwa twoich informacji.

Dotychczasowi klienci z Kielc, wybierający nasze usługi archiwizacji i przechowywania dokumentów, doceniają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. W rezultacie chętnie podejmują z nami stałą współpracę. Dołącz do nich i zatroszcz się o swoje zbiory z profesjonalistami.

Przechowywanie dokumentów Kielce - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Archiwizacja danych Kielce - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Porządkowanie dokumentów Kielce - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!