keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Opole

Opole stanowi siedzibę władz województwa i powiatu opolskiego. Leży w południowo-zachodniej części Polski na Nizinie Śląskiej. W Opolu nie brakuje zabytkowej architektury, co wynika z faktu, że jest to jedno z najstarszych miast w naszym kraju. Z sukcesem działa tu wiele zakładów specjalizujących się w przemyśle spożywczym, maszyn, branży IT, a także w przemyśle materiałów budowlanych. Współpracę nauki i biznesu oraz innowacyjne przedsięwzięcia gospodarcze wspiera w Opolu Park Naukowo-Technologiczny.

Archiwizowanie dokumentów Opole

Ład i porządek w aktach to nie tylko kwestia estetyczna. Przede wszystkim stworzenie profesjonalnego archiwum ma znaczenie funkcjonalne. Jako profesjonaliści, którzy od dawna zajmują się zarządzaniem zbiorami naszych klientów, możemy zapewnić dopracowaną usługę. Usługi archiwizacyjne w Opolu to opcja przeznaczona dla każdej firmy, której zależy na tym, by w fachowy sposób przeprowadzić organizację akt. Nasza działalność opiera się na przestrzeganiu zasad poufności. Wybierając Rhenus Office Systems masz pewność, że wszystkie Twoje informacje są chronione. W ten sposób podchodzimy nie tylko do archiwizowania dokumentów, ale także do innych usług oferowanych w Opolu.

Archiwizacja danych - Opole

Prawidłowe porządkowanie akt to czynność wymagająca doświadczenia, wiedzy na temat uniwersalnych zasad przestrzeganych w archiwistyce oraz dokładności. Wiele firm nie jest w stanie samodzielnie przeprowadzić tego procesu, bo nie dysponuje przeszkolonym personelem oraz infrastrukturą. Jesteśmy przygotowani do tego, żeby fachowo wesprzeć małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Nasza załoga:

  • precyzyjnie przeprowadzi przyporządkowanie akt do właściwej kategorii, grupy rzeczowej, nadanie aktom terminu przechowywania oraz brakowanie akt;
  • zatroszczy się o zasady bezpieczeństwa i tajność wszystkich informacji.

Doskonałe przygotowanie oraz biegłość w archiwizowaniu dokumentów pozwala nam szybko i sprawnie przeprowadzić zadanie. Efekt? W stosunkowo krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się w pełni funkcjonalnym archiwum. W praktyce oznacza to, że odnalezienie wybranych akt zajmie chwilę. Bez trudu zadbasz też o to, by akta zostały zutylizowane w odpowiednim momencie.

Archiwizacja, przechowywanie i digitalizacja dokumentów - Opole

Równie ważnym obowiązkiem co archiwizacja, jest przechowywanie dokumentów. Aby o to zadbać, należy wydzielić specjalną przestrzeń i zatroszczyć się o to, jakie warunki w niej panują. Kluczowa jest temperatura, wilgotność oraz zabezpieczenia o charakterze logicznym i fizycznym. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom fachową pomoc w tym zakresie. Przechowywanie dokumentów w Opolu odbywa się z zachowaniem odpowiednich procedur. W rezultacie przestrzegane jest RODO, a nasi usługobiorcy nie muszą martwić się konsekwencjami złamania przepisów. Zespół Rhenus z przyjemnością dowie się o Twoich oczekiwaniach i zaproponuje dopracowane rozwiązania, zaprojektowane z myślą o Twojej działalności.

Przechowywanie dokumentów Opole - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Porządkowanie dokumentów Opole - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!