keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Sandomierz

Sandomierz to miasto województwa świętokrzyskiego, zajmujące obszar 675,89 km2. Leży nad Wisłą, na Nizinie Nadwiślańskiej, sięgając aż do obszarów równiny Tarnobrzeskiej i Wyżyny Sandomierskiej. W powiecie rozwija się głownie rolnictwo, szczególnie sadownictwo i uprawa warzyw. Miasto bywa nazywane małym Rzymem z powodu usytuowania na siedmiu wzgórzach. Słynie z zabytków międzynarodowej klasy, jego wyjątkowy rys historyczny sprawia, że co roku przyjeżdża tu wiele turystów, chcących doświadczyć kulturowego zróżnicowania regionu.

Archiwizowanie dokumentów Sandomierz - co trzeba wiedzieć o tym procesie?

Stworzenie firmowego archiwum kosztuje sporo wysiłku, szczególnie jeśli do tej pory panował w nim chaos. To zadanie dla osoby cierpliwej i mogącej poświęcić na pracę sporo czasu. Niebagatelne znaczenie ma też znajomość uniwersalnych zasad archiwizacji. Oddelegowanie własnego pracownika do uporządkowania dokumentów niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Zdecydowanie lepsze efekty osiągniesz, podejmując współpracę w tym zakresie z wykwalifikowanym zewnętrznym usługodawcą.

Naszym klientom proponujemy profesjonalne archiwizowanie danych w Sandomierzu. O ład i porządek zbiorów zatroszczą się doświadczone osoby. Przeszkolony, precyzyjnie działający zespół ma tu ogromne znaczenie, bo to dzięki niemu:

  • archiwizacja dokumentów jest wykonana szybko;
  • porządkowanie jest wolne od błędów i pomyłek;
  • dokumentacja jest zarchiwizowana zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami w archiwistyce.

Jako doświadczony usługodawca, wiemy, jak ważne jest to, by oferowane rozwiązanie było dla klienta rzeczywiście komfortowe. Proces archiwizacji planujemy tak, by nie ucierpiało na tym bieżące funkcjonowanie Twojej firmy. Sprawnie odbieramy akta i w możliwie jak najkrótszym czasie je porządkujemy.

Przechowywanie dokumentów w Sandomierzu

W Rhenus kompleksowo troszczymy się o zarządzanie dokumentami naszych klientów. Archiwizacja danych to tylko jedna z możliwości dostępnym dla podmiotów w Sandomierzu. Z myślą o bezpieczeństwie informacji naszych odbiorców opracowaliśmy usługę przechowywanie dokumentów. W jej ramach akta zostają umieszczone w zewnętrznym archiwum - są to nowoczesne obiekty, w których zastosowano bariery logiczne i fizyczne, chroniące dokumentację przed zniszczeniem i kradzieżą. Opcja przypadnie do gustu szczególnie tym klientom, którzy chcą oszczędzić miejsce w biurze i jeszcze bardziej zwiększyć poziom ochrony swoich zasobów.

Przechowywanie dokumentów Sandomierz - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!