keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Sopot

Sopot usytuowany jest między Gdańskiem a Gdynią i należy do aglomeracji trójmiejskiej. Miasto słynie z niepowtarzalnego klimatu, co wynika z turystycznego, uzdrowiskowego i kulturalnego potencjału tego miejsca. Szczególną popularnością cieszy się organizowany od lat 60. Sopot Festival, ale miejsce tu ma także wiele innych imprez cyklicznych. Warto zdawać sobie sprawę ze specyfiki gospodarczego charakteru miasta. W Sopocie zamiast potężnych zakładów przemysłowych spotkamy raczej prężnie rozwijający się sektor usług turystycznych.

Archiwizacja dokumentów Sopot

Porządkowanie dokumentacji to obowiązek, z którym trudno samodzielnie się uporać. Wymaga cierpliwości, czasu i umiejętności. W dodatku bez znajomości uniwersalnych zasad stworzenie w pełni funkcjonalnego archiwum będzie niemożliwe. Zależy nam na tym, by fachowo pomóc naszym klientom z tego typu działaniami. Dzięki doświadczeniu i zatrudnianiu wyspecjalizowanych osób możemy zapewnić bezbłędność procesu oraz to, że zostanie on wykonany terminowo i sprawnie. Przekazane nam akta traktowane są z najwyższą ostrożnością. Tajność zawartych w nich informacji jest dla nas najważniejsza. Wybierając Rhenus Office Systems nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych - znamy obowiązujące przepisy, stosujemy się do nich i przestrzegamy RODO.

Archiwizacja dokumentów w Sopocie - czym profesjonalna usługa różni się od zwykłego porządkowania dokumentów?

Podczas archiwizacji dokumentów przeprowadza się takie działania jak przyporządkowanie akt do konkretnej kategorii, oznaczenie ich i nadanie terminów przechowywania. Wykonuje się także brakowanie akt. To więc zdecydowanie więcej niż porządkowanie - całość przebiega zgodnie z określonymi procedurami i zasadami. W rezultacie:

  • korzystanie z archiwum jest wygodne i szybkie;
  • doskonale wiesz, gdzie szukać danego dokumentu;
  • masz pewność, że przestrzegasz RODO i w odpowiednim czasie utylizujesz przedawnione akta.

Zaufanie, którym obdarzyli nas nasi klienci jest dla nas kluczowe. Certyfikat ISO 9001 oraz ISO 27001 potwierdzają, jak poważnie podchodzimy do utrzymania najwyższej jakości naszych usług. Z naszą pomocą oszczędzisz czas i zyskasz pewność, że akta zarchiwizowane są bezbłędnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Przechowywanie dokumentów w Sopocie

Klientom z Sopotu oferujemy także szereg innych usług związanych z zarządzaniem aktami. Z myślą o nich zaprojektowaliśmy usługę przechowywania dokumentów. Dysponujemy świetnie zabezpieczonymi obiektami. Dzięki optymalnym warunkom (właściwa temperatura i wilgotność) doskonale sprawdzają się do przechowywania akt tradycyjnych, jak i informacji zapisanych na elektronicznych nośnikach. Chcesz wiedzieć więcej o innych naszych usługach, takich jak digitalizacja czy utylizacja? A może interesują Cię usługi archiwizacyjne i przechowywania? Skontaktuj się z naszą obsługą. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły i odpowiemy na pytania.

Przechowywanie dokumentów Sopot - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!