keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Szczecin

Szczecin jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego i pełni funkcję jego stolicy. Leży nad Odrą i jeziorem Dąbie, w obszarze m.in. Wzniesienia Szczecińskiego i Równiny Goleniowskiej. Słynie z gospodarki morskiej - działają tutaj przedsiębiorstwa żeglugowe oraz stocznie. Do inwestycji na tym terenie zachęca m.in. Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Szczecin warto docenić także za malownicze położenie. W niedalekiej odległości znajdują się sporych rozmiarów kompleksy leśne oraz puszcza Bukowa, Wkrzańska i Goleniowska.

Archiwizowanie dokumentów Szczecin - postaw na ekspertów

Wybór rzetelnego podmiotu zajmującego się porządkowaniem akt może oszczędzić Ci wielu stresów, a także problemów z prawem. Jesteśmy dumni z tego, że nasi dotychczasowi klienci doceniają opracowane przez nas standardy bezpieczeństwa. Aby zapewnić im stuprocentowy komfort podczas współpracy z Rhenus Office Systems, zatroszczyliśmy się także o przejrzyste warunki umowy oraz o fachowe doradztwo. Zapoznamy się dokładnie z oczekiwaniami Twojej firmy, a następnie dostosujemy do nich zakres naszych usług. Archiwizacja dokumentów to tylko jedna z opcji proponowanych naszym klientom ze Szczecina. Z naszymi ekspertami zatroszczysz się także o utylizację akt, ich przechowywanie oraz digitalizację.

Jak w praktyce wygląda archiwizacja dokumentów w Szczecinie

Bezpieczeństwo zawsze było dla nas priorytetem. Działamy zgodnie z certyfikatem ISO 27001 oraz ISO 9001. Z naszej pomocy korzystają podmioty, które do współpracy wybierają zaufanych i sprawdzonych partnerów. Świetnie przeszkolony personel zatroszczy się o Twoje akta, przyporządkuje je do prawidłowej kategorii i nada odpowiednie terminy przechowywania. W rezultacie:

  • z łatwością będziesz przestrzegać terminów przechowywania;
  • szybko znajdziesz wybrany dokument, bo zbiory będą w pełni czytelne i ułożone w intuicyjny sposób;
  • zmniejszysz ryzyko zagubień i utraty informacji, bo każdy dokumentem będzie miał swoje miejsce.

Archiwizacja danych w Szczecinie wymaga dokładności i precyzji. Błędy negatywnie wpływają na funkcjonalność zbiorów. Na szczęście u nas nie ma miejsca na pomyłki. Twoje zbiory zostają uporządkowane w taki sposób, że będziesz mógł cieszyć się pełną kontrolą nad swoją dokumentacją.

Przechowywanie dokumentów w Szczecinie - sprawdź, co jeszcze możemy zaproponować Twojej firmie

Na współpracę z nami decydują się także podmioty, którym zależy na tym, by całościowo zadbać o swoje zbiory. Oprócz usług archiwizacji nierzadko firmy ze Szczecina wybierają także przechowywanie dokumentów. Akta zostają umieszczone w specjalnych, zabezpieczonych pomieszczeniach. W ich wnętrzu panują optymalne warunki, co zwiększa trwałość tradycyjnych nośników papierowych oraz nośników elektronicznych. Z przyjemnością przybliżymy naszą działalność i podpowiemy rozwiązania, które będą najkorzystniejsze dla Twojej działalności. Archiwizacja danych i przechowywanie dokumentów - powierz nam te zadania i czuj się spokojnie.

Przechowywanie dokumentów Szczecin - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Archiwizacja danych Szczecin - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Digitalizacja dokumentów - Szczecin

Specjalizujemy się również w usługach skanowania i digitalizacji dokumentów!

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!