keyboard_arrow_up

Cennik dla usługi niszczenia dokumentów

Co wpływa na cenę niszczenia dokumentów ? 

Dlaczego ceny niszczenia dokumentów w Polsce tak bardzo różnią się w zależności od firmy ? 

 

Myślisz o wyborze konkurencyjnej oferty od firmy, której cena czyni cuda - koniecznie zapytaj tą firmę o następujące kwestie związane z :

*Zanim zaczniesz, pamiętaj Rhenus Office Systems spełnia pozytywnie wszystkie poruszone poniżej aspekty.

 • Czy posiadają certyfikowany i bezpieczny proces niszczenia dokumentów?
 • Czy spełniają wymagania stawiane przez :
  • ISO 9001 (zarządzanie jakością)
  • ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji)
  • Dyrektywę RODO (ochrona danych osobowych)
 • Czy posiadają przemysłowe-wysokowydajne instalacje niszczące, które niszczą w 3 klasie utajnienia wg normy DIN 66399 i dosłownie sprasowują zniszczone i zmielone dokumenty w 250 kg "klocki" materiału?
 • Czy proces niszczenia od otwarcia pojemników lub plandeki auta odbywa się pod okiem kamer?
 • Czy istnieje możliwość otrzymania nagrania?
 • Czy transport wykonywany jest własną flotą czy też realizuje go podwykonawca?
 • Czy każde auto posiada system GPS nadzorowany przez dział logistyki?
 • Czy każdy transport jest ochraniany przez zaufaną firmę ochroniarską?
 • Czy konwojent i kierowca mają w kabinie przyciski anty-napadowe?
 • Czy weryfikują personel pod kątem niekaralności ?
 • Czy personel jest zobowiązany pisemnie do zachowania tajemnicy ?
 • Czy istnieje możliwość fizycznego audytu miejsca w którym odbywa się zniszczenie Państwa dokumentów?
 • Czy możesz jako klient przyjechać i zobaczyć wszystkie certyfikaty, zabezpieczenia na własne oczy. Pamiętaj! masz prawo uzyskać kopie tych certyfikatów i skontaktować się z organem,który je wydał. To szczególnie ważne w kontekście RODO, to na Tobie jako administratorze danych ciąży obowiązek dbania o dane i to komu je przekazujesz.
 • Na jaką kwotę opiewa ?
 • Jakiego typu to polisa? Warto aby była to deliktowo-reliktowa

--> Pobierz polisę ubezpieczeniową w Rhenus Office Systems <--

Jeśli na pierwszy rzut oka cena jest podejrzanie niska np. 20-50 zł za zniszczenie 50-200 kg dokumentów wraz z dojazdem do klienta, bardzo dokładnie zweryfikuj swojego kontrahenta. Pamiętaj że w przypadku wycieku danych to ty ponosisz całe ryzyko wizerunkowe oraz biznesowe.

Ile kosztuje niszczenie dokumentów? Niszczenie dokumentów - cena za kg

To zależy jaki poziom ryzyka jesteś skłonny zaakceptować wydając mniej o 40-60 zł na usłudze niszczenia dokumentów.

Koszt niszczenia dokumentów jest wprost proporcjonalny do jakości świadczonych usług. Rhenus Office Systems jako jedyny podmiot na rynku polskim świadczy swoje usługi na terenie każdego z 380 powiatów w Polsce. Gwarantujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości ze względu na zasięg swojej działalności i standaryzację procesów, która jest systematycznie audytowana przez niezależne instytucje badawcze. 

Galeria zdjęć nadesłanych od klientów o konkurentach

Zobacz zdjęcia dostarczone przez naszych klientów uciekających w popłochu od naszych konkurentów, którzy zaoferowali im ceny czyniące cuda.

Takim samym cudem jest nazwanie tych podmiotów firmami, które bezpiecznie zniszczą Państwa dokumenty, ale to zostawiamy już Państwa własnej ocenie. Na samym dole strony pokażemy oczywiście własną flotę i wyposażenie hal oraz przemysłowych niszczarnii.

Zapytaj konkurentów: ile kosztuje niszczenie dokumentów z transportem

Niszczenie dokumentacji Olsztyn - niszczenie dokumentacji Kielce

Zobacz jak robi to lider niszczenia dokumentów w Polsce - Rhenus Office Systems

Ile kosztuje archiwizacja dokumentów i ich niszczenie? U nas nie musisz obawiać się zmiennych warunków

Zależy nam na tym, by wszyscy nasi Klienci mogli czuć się z nami bezpiecznie. To dlatego troszczymy się o to, by koszty archiwizacji dokumentów były stałe. Wybierając naszą firmę nie trzeba martwić się o to, że cennik usług archiwizacyjnych się zmieni. Taka pewność przekłada się na ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfort.

Niezmienne warunki współpracy - przechowywanie, niszczenie, digitalizacja i archiwizacja dokumentów

Nasze stałe ceny dotyczą takich usług jak niszczenie dokumentów w Koszalinie, Olsztynie, czy niszczenie dokumentów na Śląsku. Na stałe ceny mogą liczyć także Klienci wybierający takie rozwiązania jak np. utylizacja dokumentów księgowych w Goleniowe i w miastach Śląska. Stały cennik dotyczy również takich elementów oferty jak:

 1.  archiwizacja dokumentów w Szczecinie;
 2. digitalizacja dokumentów;
 3. przechowywanie dokumentów;
 4. utylizacja dokumentów na Śląsku.

 

Archiwizacja dokumentów - cennik oparty na jasnych zasadach

Jesteśmy profesjonalistami, którzy precyzyjnie określają cennik usług archiwizacyjnych. Pod uwagę bierzemy takie kwestie jak rodzaj archiwizowanej dokumentacji oraz to, jak pokaźne są zbiory. Z przyjemnością pomożemy Państwu oszacować koszt usługi oraz dokładnie poinformujemy o warunkach współpracy.

Archiwizacja dokumentów - cena

Nasi eksperci chętnie przybliżą Państwu cennik usługi archiwizacyjnych oraz wykonają indywidualną wycenę archiwizacji dokumentów.

Przechowywanie dokumentów i digitalizacja - cennik oparty na jasnych zasadach

Aby jasno określić cenę usługi, dokładnie weryfikujemy ilość powierzonej nam dokumentacji. Wykwalifikowani konsultanci, w oparciu o określone procedury, wyceniają usługę i informują Klienta, od czego uzależniony jest cennik naszych działań. Podobnie sprawa ma się wtedy, gdy przeprowadzana jest digitalizacja dokumentów. Aby jasno doprecyzować koszt takiej usługi, potrzebujemy informacji na temat:

 1. ilości nośników;
 2. rodzaju nośników;
 3. dodatkowych kwestii np. tego, czy dokumentacja jest niestandardowa.

Na każdym etapie służymy profesjonalnym doradztwem. Więcej na naszym blogu.

Niszczenie dokumentów w Katowicach i w innych miastach Śląska - niszczenie dokumentów Tychy

Cieszymy się, że możemy zaproponować Państwu niszczenie dokumentów w różnych częściach Polski. Niezależnie od lokalizacji, zawsze utrzymujemy najwyższy standard usług, działając zgodnie z rygorystycznymi normami. Dbamy o to, by w stu procentach spełnić wszystkie wymogi prawne. Gdy utylizacja dokumentów w Katowicach zostanie przeprowadzona, generujemy specjalny certyfikat, będący dowodem na to, że akta zostały bezpiecznie zniszczone.

Niszczenie dokumentów Gliwice, niszczenie dokumentów Bielsko - skorzystaj z usługi w swoim mieście!

Utylizacja dokumentów nie tylko na Śląsku - niszczenie dokumentów Warszawa - cennik, niszczenie dokumentów Piaseczno

Z naszych usług korzystają firmy z całej Polski. Wśród nich nie brakuje podmiotów, które decydują się na niszczenie dokumentów w Warszawie. Jako doświadczeni specjaliści dokładamy wszelkich starań, by każdy etap realizacji działania spełniał normy ISO 9001 oraz ISO 27001. Klienci wybierają nasze usługi, bo wiedzą, że priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo ich zbiorów i zatroszczymy się o to, by utylizacja dokumentów na Śląsku, niszczenie dokumentów w Koszalinie, Olsztynie i w innych miejscach w Polsce przebiegała bezproblemowo.

Firmy niszczące dokumenty Warszawa - postaw na współpracę z profesjonalistami!

Utylizacja dokumentów cena za kg - zapraszamy do skorzystania z naszych usług także podmioty z mniejszych miast

Wiemy, że obowiązek niszczenia zbędnej dokumentacji dotyczy nie tylko firm z dużych ośrodków miejskich. Podczas konstruowania naszej oferty nie zapomnieliśmy o nieco mniejszych miejscowościach. Serdecznie zachęcamy do zadbania o swoją dokumentację również takie przedsiębiorstwa. Z nami każda firma będzie mogła cieszyć się uporządkowaną, bezpieczną dokumentacją oraz profesjonalnie przeprowadzonym procesem digitalizacji i utylizacji. Zapraszamy również do kontaktu z naszymu ekspertami, aby dowiedzieć się więcej o cenie za utylizację dokumentów.

Niszczenie dokumentów Koszalin i Goleniów - możesz nam powierzyć różne rodzaje dokumentacji

Z nami zutylizujesz dokumenty bez przedłużających się formalności. Każdego dnia udowadniamy, że ten ważny obowiązek można zrealizować w krótkim czasie i jednocześnie z zachowaniem najwyższej precyzji. Podczas swojej pracy zajmujemy się różnymi aktami. Przeprowadzamy m.in. takie kroki jak utylizacja dokumentów księgowych w Goleniowie czy niszczenie dokumentów księgowych w Koszalinie. To, co łączy wszystkie te akta to fakt, że zawierają one wiele wrażliwych danych, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Klienci firmy Rhenus mogą spać spokojnie, mając pewność, że w pełni wywiązują się z obowiązków, nakładanych przez prawo.

Niszczenie dokumentów Bielsko Biała i nie tylko - skontaktuj się już dziś!

Zastanawiasz się, czy niszczymy akta w Twoim obszarze? Niszczenie dokumentów w Goleniowie, Koszalinie i Bielsku Białej to tylko przykłady naszych działań. Z przyjemnością dowiemy się, jak możemy pomóc Twojej firmie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się kiedy będziemy w Twoim powiecie - w każdym z 380 powiatów w Polsce jesteśmy przynajmniej raz w tygodniu.