keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów Białystok

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego, powszechnie uważanego za czysty i atrakcyjny pod względem turystycznym region. Miasto ma dobre połączenie komunikacyjne oraz bogate tradycje kulturowe i przemysłowe. Białystok pełni także funkcję ośrodka politycznego i finansowego o ponadregionalnym charakterze. Pod względem gospodarczym przeważa tu przetwórstwo przemysłowe, handel, obsługa nieruchomości oraz transport. Krajowych i zagranicznych przedsiębiorców przyciąga proinwestycyjna polityka miasta oraz dynamiczny rozwój infrastruktury, który można zaobserwować w ostatnich latach.

Niszczenie dokumentów w Białymstoku

Jesteśmy specjalistami, którzy dbają o to, by każda usługa miała kompleksowy charakter i w jak największym stopniu ułatwiała życie naszym klientom. Z myślą o tym realizujemy niszczenie dokumentów w Białymstoku. Od początku możesz liczyć na to, że Twoimi zbiorami zajmą się wyspecjalizowane osoby. Tacy eksperci w umówionym wcześniej dniu zjawią się w Twojej firmie i odbiorą akta przeznaczone do utylizacji. Następnie dokumentacja zostanie przewieziona do naszego obiektu. Wykorzystujemy do tego nasze samochody z systemem GPS. Gdy akta do nas trafią, zostają niezwłocznie zniszczone. Utylizacja dokumentów w Białymstoku odbywa się z pomocą specjalnych instalacji. Ich użycie całkowicie niweluje ryzyko wycieku Twoich danych.

Jako profesjonaliści dbamy o to, żeby każdy etap usługi został oficjalnie potwierdzony. Współpracując z nami otrzymasz więc:

  • protokół odbioru dokumentów;
  • certyfikat zniszczenia akt.

Niszczenie dokumentacji w Białymstoku

Nieuprawniony dostęp do firmowych zbiorów oznacza konsekwencje, których zdecydowanie warto uniknąć. W niszczonych aktach nie brakuje informacji chronionych przez RODO, a także szeregu innych danych o firmie, nieprzeznaczonych dla przypadkowych oczu. Niszczenie dokumentacji z naszą pomocą to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja niż posługiwanie się firmową niszczarką. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym odbiorcom profesjonalną pomoc w ochronie danych ich klientów, pracowników oraz tajemnic firmowych.

Utylizacja i nie tylko - skanowanie i digitalizacja dokumentów Białystok

Z przyjemnością dowiemy się o Twoich potrzebach związanych z niszczeniem dokumentów, a następnie ustalimy konkretne kroki. Z myślą o Twoim biznesie stworzyliśmy także inne usługi związane z zarządzaniem dokumentami. Utylizacja akt to tylko jeden z elementów oferty. W Rhenus Office Systems możesz zrealizować także archiwizację, digitalizację i przechowywanie. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować.

Niszczenie dokumentacji Białystok - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie i skanowanie dokumentów Białystok - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja, przechowywanie, digitalizacja i skanowanie dokumentacji - Białystok.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!