keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Bydgoszcz

Bydgoszcz jest miastem zlokalizowanym w pradolinie rzeki Brdy. Na tle innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego wyróżnia się zdecydowanie wielkością. Stanowi sporych rozmiarów ośrodek handlowy, logistyczny i przemysłowy. W Bydgoszczy rozwija się branża informatyczna, chemiczna, spożywcza i elektromaszynowa. Miasto uznawane jest za ważny węzeł kolejowy, drogowy i żeglugi śródlądowej. Do podejmowania inwestycji w Bydgoszczy zachęca Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Niszczenie dokumentacji Bydgoszcz - zrób to rzetelnie i bez stresu

Rozwój technologii pozwala w większym stopniu zadbać o bezpieczeństwo utylizowanych akt. Nawet zaawansowane niszczarki nie oferują jednak takiego poziomu ochrony jak instalacje, które wykorzystujemy, by przeprowadzić niszczenie dokumentów dla naszych klientów z Bydgoszczy. Ten efektywny system pozwala do zera ograniczyć ryzyko wycieku danych. Niszczenie w naszym wykonaniu uniemożliwia odzyskanie informacji, niezależnie od tego, czy znajdowały się one w tradycyjnych, papierowych aktach, czy może na dyskach CD, DVD i HDD. Co ważne zastosowanie takiego sprzętu wcale nie oznacza wydłużenia procesu. Wręcz przeciwnie - specjaliści z Rhenus Office Systems zadbają, by utylizacja Twoich akt przebiegła sprawnie. Efekt? W krótkim czasie otrzymasz certyfikat zrealizowanego niszczenia.

Dlaczego niszczenie dokumentacji w Bydgoszczy najlepiej jest przeprowadzić z ekspertami?

Wyciek danych pociąga za sobą poważne konsekwencje. Firma, która nie zatroszczyła się o bezpieczeństwo podczas utylizacji dokumentów może:

  • mierzyć się z poważnymi stratami wizerunkowymi, które bardzo trudno będzie naprawić;
  • zostać ukarana wysoką grzywną za złamanie przepisów RODO;
  • stracić swoją konkurencyjną pozycję w danej branży.

Żadna firma nie chce mierzyć się z takimi problemami, niezależnie od tego, czym się zajmuje. Współpraca z doświadczonym, sprawdzonym usługodawcą oznacza, że zabezpieczysz się przed takim niekorzystnym rozwojem sytuacji.

Utylizacja dokumentów w Bydgoszczy - dowiedz się, jak działamy

By zapewnić płynny, bezproblemowy proces, opracowaliśmy szereg procedur. Codziennie dowodzą one swojej skuteczności. Akta przeznaczone do niszczenia transportujemy do naszej siedziby, posługując się systemem bezpiecznych pojemników. Transport zawsze odbywa się pojazdami wyposażonymi w GPS. Na każdym etapie wiemy, gdzie dokładnie znajdują się Twoje dokumenty. Aktami zajmują się jedynie odpowiedzialne, godne zaufania, przeszkolone osoby.

Digitalizacja i skanowanie dokumentacji Bydgoszcz - sprawdź nasze pozostałe usługi!

Fachowe niszczenie dokumentów to tylko jedna z oferowanych przez nas usług. W Rhenus Office Systems chcemy całościowo zadbać o Twoje potrzeby w związku z firmową dokumentacją. Obok utylizacji dokumentów oferujemy także usługi archiwizacyjne, przechowywanie oraz digitalizację. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty, które chcą oszczędzić czas, zyskać spokój i jednocześnie mieć pełną kontrolę nad tym, jak wygląda zarządzanie ich aktami.

Utylizacja dokumentów Bydgoszcz - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Utylizacja i digitalizacja dokumentów Bydgoszcz - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Niszczenie, digitalizacja i skanowanie dokumentów Bydgoszcz - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami!

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!