keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów Chorzów

Chorzów to miasto leżące w południowej Polsce, w województwie Śląskim. Zlokalizowane jest na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim.Niegdyś miasto słynęło głównie z górnictwa węgla kamiennego oraz z huty żelaza. Dziś rola przemysłu ciężkiego spadła, co wynika z restrukturyzacji zakładów pracy. Nadal działają tu jednak duże zakłady przemysłowe. Chorzów rozciąga się w obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. Sąsiaduje z m.in. Bytomiem, Rudą Śląską i Katowicami. Na terenie miasta odbywają się cykliczne imprezy masowe i kulturalne.

Niszczenie dokumentów Chorzów - jak wygląda realizacja usługi?

Opracowaliśmy procedury, które pozwalają nam w bezpieczny sposób zająć się Twoimi zbiorami. Podczas swojej pracy wykorzystujemy system bezpiecznych pojemników. Służą one do składowania, zabezpieczenia i transportu wrażliwej dokumentacji.

Wielu z naszych klientów podejmuje z nami długoterminową współpracę. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest wtedy cykliczna wymiana pojemników. Nasza załoga zjawi się w umówionym terminie w Twojej siedzibie, a następnie odbierze zapełnione pojemniki i na ich miejscu zostawi puste. To najszybszy sposób na pozbycie się zbędnej dokumentacji. Cały proces przebiega szybko, a regularna działalność Twojej firmy nie ulega zmianie. Proponujemy również jednorazową wymianę pojemników. W obu przypadkach dokumentacja zostaje odebrana w protokolarny sposób, a transport akt odbędzie się z pomocą specjalnie przygotowanych aut, wyposażonych w nawigację satelitarną.

Jakie akta utylizujemy?

Terminowe niszczenie dokumentów dotyczy wszystkich akt firmowych. Zajmujemy się dokumentacją kadrową, księgową oraz innymi aktami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że część akt przechowywana jest także w wersji cyfrowej. Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu oznacza także utylizację takich nośników. Współpracujemy z podmiotami, które potrzebują pomocy w niszczeniu:

  • CD;
  • DVD;
  • HDD.

Nasze usługi wybierają zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i większe firmy, potrzebujące pomocy w masowym niszczeniu ton dokumentów. W obu przypadkach sprawdza się nasza nowoczesna instalacja niszcząca. Akta, które w niej lądują, zostają przetworzone w taki sposób, że odzyskanie informacji staje się niemożliwe. Dla klienta oznacza to stuprocentową pewność, że jego informacje są doskonale strzeżone.

Zatroszcz się o ochronę danych osobowych

Z pomocą wykwalifikowanego usługodawcy możesz całkowicie wykluczyć ryzyko wycieku danych. Przedawniona dokumentacja, przeznaczona do zniszczenia, jest wypełniona chronionymi przez RODO informacjami. Naruszenie postanowień tego rozporządzenia to dla firmy kary finansowe, a także poważne problemy wizerunkowe. Współpraca z Rhenus Office Systems oznacza, że możesz na tym polu czuć się całkowicie bezpiecznie i spokojnie zająć się innymi obowiązkami, związanymi z prowadzeniem Twojej działalności.

Niszczenie dokumentów w Chorzowie

Solidne zabezpieczenie procesu zawsze było dla nas priorytetem. Niszczenie dokumentacji odbywa się zgodnie z normą ISO 21964. Wszystkie nasze obiekty są strzeżone, a przebieg utylizacji nadzorują przeszkoleni, doświadczeni specjaliści. Zależy nam na tym, byś czuł się z nami pewnie i komfortowo. To dlatego proponujemy m.in. możliwość uzyskania video z procesu niszczenia. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym wariancie oraz zadać pytania w związku z innymi etapami niszczenia dokumentów? Porozmawiaj z naszymi ekspertami i przekonaj się, jak dokładnie działamy.

Niszczenie dokumentów Chorzów - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!