keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów Częstochowa

Częstochowa leży na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej i jest siedzibą powiatu częstochowskiego. W tej centralnej miejscowości aglomeracji częstochowskiej zlokalizowanych jest pięć uczelni wyższych i liczne ośrodki kultury. Dzięki rozbudowanemu zapleczu społeczno-ekonomicznemu oraz infrastrukturze miasto pełni funkcję ponadregionalnego ośrodka, w którym intensywnie działają firmy z takich branż jak motoryzacja, przetwórstwo metali, przetwórstwo szkła, hutnictwo i IT. Na terenie miasta działa Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny.

Niszczenie dokumentów w Częstochowie

Utylizacja akt to zadanie dla specjalistów. Samodzielne przeprowadzenie tego procesu to ryzyko wycieku informacji, które przedsiębiorstwo zobowiązało się chronić. Szczególnie newralgiczny charakter mają dane osobowe, bo ich ujawnienie oznacza złamanie przepisów RODO. W firmowych archiwach wyróżnić można jednak dużo więcej rodzajów danych, których upublicznienie może negatywnie wpłynąć na interesy przedsiębiorstwa.

Fachowe niszczenie dokumentów w Częstochowie chroni przed problemami z tajnością informacji. Utylizujemy akta w tak sposób, by nie dało się z nich odzyskać żadnych danych.

Niszczenie dokumentacji w Częstochowie - wykorzystujemy instalacje o wysokiej sprawności

Właściwe wykorzystanie zdobyczy technologicznych umożliwiło nam zaprojektowanie systemu, mogącego w krótkim czasie przetworzyć ogromne ilości dokumentacji. Z tego powodu wśród naszych klientów nie brakuje dużych przedsiębiorstw, potrzebujących usługodawcy, który sprawnie zatroszczy się o utylizację ich zbiorów. Wykorzystywana przez nas instalacja gwarantuje naszym odbiorcom:

  • bezpieczeństwo
  • szybkie uporanie się z problemem zalegających akt

Nasza skuteczność wynika nie tylko z zastosowanej technologii. Siłą Rhenus Office Systems jest także personel - doskonale przygotowany i sprawdzony pod kątem niekaralności. Dbamy o to, by twoimi aktami zajmowały się tylko rzetelne, przeszkolone osoby.

Utylizacja dokumentów w Częstochowie w systemie bezpiecznych pojemników

Opracowaliśmy skuteczny sposób na sprawny transport akt z siedziby klienta do naszej placówki. Dokumentacja przeznaczona do zniszczenia zostaje umieszczona w specjalnych pojemnikach. Nasi klienci mogą wybierać spośród dwóch opcji:

  • jednorazowa wymiana pojemników

W wybranym terminie odwiedzimy cię w Twojej siedzibie a następnie sprawnie załadujemy akta do pojemnika i przewieziemy je do instalacji niszczącej.

  • cykliczna wymiana pojemników

Realizując taką usługę, przyjeżdżamy do klienta, zabieramy wypełniony przez niego pojemnik, a na jego miejscu pozostawiamy pusty kontener.

Co robimy, by zadbać o niszczenie dokumentacji w Częstochowie?

Utylizacja zbiorów zawsze odbywa się w strzeżonym, zabezpieczonym obiekcie. Działamy zgodnie z normą ISO 21964. Po zrealizowanej usłudze klient otrzymuje fakturę oraz certyfikatu utylizacji. Dopiero wtedy dokonuje płatności za niszczenie.

Wychodzimy naprzeciw nowoczesnych klientom, oferując utylizację różnorodnych nośników informacji. Mamy doświadczenie w niszczeniu tradycyjnych, papierowych akt, jak też dysków CD, DVD i HDD. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy zaproponować twojej firmie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę, fachowe doradztwo oraz szereg różnorodnych usług z zakresu zarządzania dokumentacją. Rozwinięta infrastruktura decyduje o tym, że nasi klienci mogą liczyć na szybkie terminy realizacji.

Niszczenie dokumentacji Częstochowa - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie i skanowanie dokumentów Częstochowa - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Skanowanie i digitalizacja dokumentów Częstochowa - sprawdź nasze usługi!

Oprócz usług niszczenia dokumentów zajmujemy się także skanowaniem i digitalizacją dokumentacji. 

Niszczenie, digitalizacja i skanowanie dokumentacji Częstochowa - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!