keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Gdańsk

Gdańsk położony jest nad Morzem Bałtyckim, w niedalekiej odległości od Gdyni i Sopotu, z którymi to tworzy Trójmiasto. Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że pod względem powierzchni jest to największe miasto w Polsce.
W Gdańsku działa port handlowy, który pod względem wielkości sytuuje się na drugim miejscu wśród innych portów Morza Bałtyckiego. Miasto jest nie tylko ośrodkiem gospodarki morskiej. Z powodzeniem rozwija się tutaj przemysł energetyczny, petrochemiczny i odzieżowy. Działa tu też wiele podmiotów z branży materiałów budowlanych czy handlu detalicznego.

Niszczenie dokumentacji Gdańsk

Dziś nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak cennym zasobem jest informacja. Niestety, jeśli dane wpadną w niepowołane ręce, mogą przysporzyć przedsiębiorstwu wiele problemów. Szczególnie niebezpieczny jest wyciek danych osobowych. Jeśli do niego dojdzie, firma będzie musiała zmierzyć się z takimi konsekwencjami jak kary finansowe i straty wizerunkowe. M.in. z tych powodów warto wybrać bezpieczne niszczenie dokumentów w Gdańsku. Z fachowcami dużo łatwiej jest zadbać o tajne informacje i całkowicie wykluczyć ryzyko wycieku wrażliwych danych.

Niszczenie dokumentów można przeprowadzić także samodzielnie, np. przy użyciu biurowych urządzeń. Niszczarki tego typu nie zapewniają jednak pełnego bezpieczeństwa, bo ich użycie wiąże się z powstaniem problematycznych ścinków. W dodatku utylizacja akt z ich pomocą może zająć sporo czasu. Profesjonalna usługa to zdecydowanie lepsza alternatywa.

Jak niszczymy dokumenty w Gdańsku?

Dysponujemy instalacją niszczącą, która zapewnia:

  • bezpieczeństwo

W wyniku przeprowadzonej utylizacji nie powstają ścinki, z których można, przy odrobinie cierpliwości, odzyskać treść dokumentów. Zamiast tego akta zostają przetworzone do postaci, uniemożliwiającej jakikolwiek odczyt. Nasi klienci nie muszą więc obawiać się żadnego wycieku i mają pełną gwarancję bezpieczeństwa. Możemy pochwalić się certyfikatami, które tego dowodzą.

  • wygodę

Niszczenie dokumentów w Gdańsku to także utylizacja dysków elektronicznych i pendrive'ów. Wiemy, że coraz więcej firm decyduje się na inny, niż tradycyjny, zapis informacji. Również takie podmioty mogą czuć się z nami bezpiecznie. Zawsze staramy się tak konstruować nasze usługi, by mogły z nich skorzystać firmy z różnorodnymi potrzebami.

  • szybkie wykonanie usługi

Niszczenie dokumentów bywa czasochłonne i problematyczne, ale nie z nami! Instalacje Rhenus za jednym razem są w stanie zutylizować ogromne ilości dokumentów. Odbierzemy akta z Twojej siedziby i po krótkim czasie otrzymasz potwierdzenie fachowo przeprowadzonego niszczenia zbiorów.

Bezpieczne utylizowanie i skanowanie dokumentów - Gdańsk

Do transportu akt używamy specjalnych aluminiowych pojemników. Świetnie chronią akta podczas transportu. Pozostawione u klienta stają się doskonałym miejscem do składowania dokumentacji przeznaczonej do zniszczenia. Gdy pojemnik się zapełni, nasza załoga przyjeżdża i wymienia go na nowy. To sprawdzony system, który zapewnia naszym klientom maksimum wygody i bezpieczeństwa.

W Rhenus oferujemy rozbudowany wachlarz usług przeznaczonych dla firm, które chcą zadbać o swoje akta. Utylizacja dokumentów w Gdańsku to tylko jedna z nich. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą działalnością. W razie pytań eksperci z przyjemnością odpowiedzą na pytania w związku z tym, jak wygląda niszczenie dokumentacji oraz inne usługi: archiwizacja, digitalizacja, przechowywanie i skanowanie dokumentacji Gdańsk.

Utylizacja dokumentów Gdańsk - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie dokumentów Trójmiasto - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!