keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Gdynia

Gdynia leży w północnej części kraju, nad Morzem Bałtyckim. Na jej terenie zlokalizowane są liczne zakłady przemysłu spożywczego, radiowego, firmy z branży budowlanej i elektronicznej. O rozwoju gospodarki morskiej decyduje m.in. obecność istotnego przeładunkowego portu morskiego, wyróżniającego się sporą wszechstronnością. Miasto liczy 244 tys. mieszkańców i stanowi centralną część aglomeracji trójmiejskiej. Co roku Gdynia przyciąga rzesze turystów, doceniających walory rozległych terenów spacerowych, rozwinięte usługi, a także naturalne struktury przyrodnicze.

Niszczenie dokumentacji Gdynia - ekspresowo i bezpiecznie

Przedsiębiorstwa, które decydują się skorzystać z naszej pomocy, liczą na fachowe wsparcie. Realizacja takiej usługi jak niszczenie dokumentów w Gdyni rozpoczyna się od ustalenia miejsca odbioru akt. Określonego dnia nasi eksperci pojawiają się w Państwa siedzibie, a następnie dokonują załadunku akt do specjalnie przygotowanego pojazdu. Następnie rozpoczyna się transport akt do zewnętrznego obiektu. Aby zapewnić Państwa zbiorom najwyższy poziom bezpieczeństwa, wykorzystujemy:

  • system bezpiecznych pojemników,
  • pojazdy wyposażone w GPS.

W ten sposób ryzyko jakiejkolwiek pomyłki spada do zera, a nasi Klienci mają pewność, że na każdym etapie ich dokumentacja jest bezpieczna.

Niszczenie dokumentacji w Gdyni - jak dbamy o każdy szczegół?

Podmioty, decydujące się na współpracę z naszą firmą mogą spodziewać się pełnego profesjonalizmu. Niszczenie dokumentacji w Gdyni realizowane jest z pomocą specjalnej instalacji. Wyróżnia się ona znacznie bardziej zaawansowanym działaniem niż biurowe niszczarki. Ten drugi typ urządzeń nie chroni bowiem w pełni informacji zawartych w dokumentacji, co może spowodować wyciek cennych danych. Klienci wybierający profesjonalną utylizację zyskują natomiast dostęp do nowoczesnej technologii, przetwarzającej nośnik w taki sposób, że nie da się z niej odzyskać żadnych informacji. To zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaproponować Państwu komfort płynący z wiedzy, że wszystkie dane są pilnie strzeżone i nie dostaną się w niepowołane ręce.

Utylizacja dokumentów dla klientów działających na terenie Gdyni

Nie mamy wątpliwości co do tego, że nasi klienci tworzą bardzo zróżnicowaną grupę. Staramy się zaprojektować nasze usługi w taki sposób, by każdy podmiot mógł czerpać z nich maksimum korzyści. To dlatego obok standardowej usługi niszczenia dokumentacji, znajdą Państwo także opcję mobilną. Taka utylizacja dokumentów to jeszcze więcej bezpieczeństwa, bo wstępny proces niszczenia zostanie zrealizowany w Państwa siedzibie. Wariant doceniają szczególnie te podmioty, które są prawnie zobowiązane do wstępnego przetworzenia dokumentacji, zanim opuści ona ich archiwa.

To dane przedsiębiorstwo decyduje o tym, w jaki sposób przeprowadzi niszczenie dokumentacji w Gdyni. Warto zdawać sobie sprawę z wad samodzielnej utylizacji. Proces ten jest nie tylko czasochłonny, ale może też doprowadzić do naruszeń bezpieczeństwa. Na szczęście niszczenie dokumentów w Gdyni wcale nie musi być nieprzyjemnym, stresującym obowiązkiem, pochłaniającym mnóstwo czasu i energii pracowników. Z naszą pomocą cały proces przebiegnie płynnie, szybko i, co najważniejsze, w pełni bezpiecznie.

Nie tylko niszczenie - digitalizacja i skanowanie dokumentów - Gdynia

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z przyjemnością odpowiemy na ewentualne pytania i doradzimy w kwestii usług. Zachęcamy też do sprawdzenia takich rozwiązań jak archiwizacja danych i digitalizacja dokumentów - Gdynia.

Utylizacja dokumentów Gdynia - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Utylizacja i skanowanie dokumentacji Gdynia - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!