keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski jest miastem położonym w województwie lubuskim, na Równinie Gorzowskiej. Stanowi istotny ośrodek kulturalny regionu. Odbywa się tu wiele imprez cyklicznych, takich jak Gorzowskie Spotkania Teatralne czy Międzynarodowy Festiwal Tańca Folk Przystań. Miasto ma duży potencjał przemysłowy. Z powodzeniem rozwija się tutaj przemysł maszynowy, lekki, motoryzacyjny, włókienniczy i metalowy. O pozytywnym środowisku dla inwestorów świadczy działanie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Niszczenie dokumentów w Gorzowie Wielkopolskim - jak należy je zaplanować?

Przedsiębiorca może samodzielnie zdecydować, jak dokładnie przeprowadzi utylizację. Powinien to jednak zrobić oceniając możliwe ryzyko, bo w razie ewentualnych problemów z bezpieczeństwem, to na nim będzie spoczywała odpowiedzialność. Firmy, by uniknąć nieprzyjemności w postaci stresu, kar finansowych i strat wizerunkowych decydują się nawiązać współpracę z ekspertami. Właśnie wtedy pojawiamy się my, oferując:

  • profesjonalne podejście;
  • jasne warunki;
  • nowoczesne technologie;
  • sprawdzone procedury, które pozwoliły nam wzorowo zrealizować już wiele zleceń.

Klienci doceniają nas również za to, że proponowane przez nas rozwiązania są dla nas wygodne - sprawnie załadujemy akta przeznaczone do niszczenia, niezwłocznie je zniszczymy i wygenerujemy oficjalne potwierdzenie zrealizowania usługi.

Niszczenie dokumentacji Gorzów Wielkopolski - dlaczego najlepiej zaufać specjalistom?

Stosowana przez nas instalacja działa inaczej niż klasyczna niszczarka, przetwarzając akta do postaci wykluczającej ryzyko odtworzenia informacji. Co ważne technologia jest skuteczna nie tylko podczas utylizacji papieru. Niszczenie dokumentacji może dotyczyć także dysków HDD, CD czy DVD. Jesteśmy dobrze przygotowani do tego, by sprostać oczekiwaniom nowoczesnych i bardzo wymagających klientów.

Bezpieczne niszczenie dokumentacji powinno być standardem i być priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa. Ewentualny wyciek oznacza, że jako administrator danych osobowych swoich klientów/partnerów/kontrahentów nie wywiązałeś się z obowiązków. Złamanie RODO bywa kosztowne, bo wiąże się z wysokimi karami finansowymi. Oprócz tego może też nadszarpnąć wizerunek marki. Z nami nie dojdzie do takiego scenariusza. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, by zaplanować niszczenie dokumentacji w Gorzowie Wielkopolskim.

Utylizacja dokumentów Gorzów Wielkopolski - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!