keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów Katowice

Katowice jako stolica województwa śląskiego, jest jednym z najważniejszych miast regionu. Przynależy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Na jego terenie skupiają się ośrodki biznesowe, administracyjne, akademickie i kulturalne. Chociaż region Górnego Śląska kojarzy się głównie z wydobyciem węgla, branżą hutniczą, metalurgiczną, motoryzacyjną i chemiczną, nie da się pominąć handlowo-usługowego charakteru miasta. Katowice stanowią bowiem istotny ośrodek handlu detalicznego i hurtowego.

Bezpieczne niszczenie dokumentów - Katowice

Aby zadbać o bezpieczeństwo Twojej dokumentacji, wykorzystujemy system specjalnych pojemników. Zaprojektowane zostały w taki sposób, by można było umieszczać w nich na bieżąco akta przeznaczone do zniszczenia, a następnie w bezpieczny sposób przewieźć je do naszego obiektu. Wybór naszej usługi to:

  • sprawne dostarczenie i odbiór pojemników (oferujemy pojemniki od 70 do 600 l);
  • wymiana jednorazowa lub cykliczna;
  • bezpieczny transport pojazdami wyposażonymi w GPS;
  • utylizacja dokumentów w Katowicach zgodna z normą ISO 21964;
  • faktura i certyfikat przeprowadzonego niszczenia (płatności dokonujesz dopiero po otrzymaniu tych dokumentów).

Wykwalifikowany personel dba o to, żeby każdy z etapów przebiegł sprawnie i zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Profesjonalne instalacje niszczące przetwarzają akta do postaci, uniemożliwiającej odtworzenie danych. Współpraca z Rhenus Office Systems jest więc sprawdzonym sposobem na to, by zatroszczyć się o tajność firmowych informacji.

Co wyróżnia profesjonalne niszczenie dokumentacji w Katowicach?

Utylizacja akt musi być przeprowadzona w bezpiecznych warunkach. W przeciwnym razie firmę mogą czekać problemy z prawem. Akta z archiwum zakładowego to kopalnia newralgicznych informacji, które nie mogą wpaść w niepowołane ręce. Na szczęście nowoczesna technologia obecnie oferuje dużo więcej niż klasyczne niszczarki, co przekłada się ma maksymalne bezpieczeństwo i wysoką wydajność.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że akta to nie tylko dokumentacja papierowa. Jesteśmy przygotowani do tego, by zutylizować także inne nośniki danych. Utylizacja dokumentów w Katowicach obejmuje więc też niszczenie:

  • CD,
  • DVD,
  • HDD.

Jesteśmy świetnie przygotowani do tego, by zająć się obszernymi zbiorami. Nasze oddziały z wysokowydajnymi instalacjami niszczącymi codziennie przetwarzają tony akt, zapewniając pełne bezpieczeństwo klientom oraz chroniąc ich przed konsekwencjami ewentualnego wycieku, takimi jak kary grzywny czy straty wizerunkowe.

Utylizacja dokumentów w Katowicach - niszczenie dokumentów Śląsk

Niszczymy akta w trzeciej klasie utajnienia wg normy ISO 21964. By utrzymać najwyższą jakość usług, wdrożyliśmy ISO 27001 i ISO 9001 - certyfikowane system zarządzania bezpieczeństwem informacji i system zarządzania jakością. Takie podejście sprawiło, że zaufało nam wiele podmiotów z różnych branż. Firmy decydują się na stałą współpracę z Rhenus Office Systems w zakresie utylizacji dokumentów, bo kompleksowo dbamy o klienta.

Nasza działalność dowodzi, że niszczenie dokumentacji nie musi być przykrym, problematycznym obowiązkiem, który od podstaw trzeba zaplanować samodzielnie. Zajmiemy się tym za ciebie. Dobra organizacja pracy i dostęp do zaawansowanych technologii sprawiają, że w krótkim czasie uporamy się z przedawnionymi zbiorami i zapewnimy bezpieczeństwo twoich informacji. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by dowiedzieć się, jak sprawnie zorganizować utylizację akt i oczyścić archiwum ze zbędnej dokumentacji.

Niszczenie dokumentacji Katowice - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Niszczenie dokumentów Śląskie - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Digitalizacja dokumentów Katowice - skanowanie dokumentacji Katowice

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko usługi archiwizacji i przechowywania, ale także skanowania i digitalizacji dokumentacji. 

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!