keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Kielce

Stolica województwa świętokrzyskiego to regionalne centrum o znaczeniu administracyjnym, kulturowym i naukowym. Niegdyś miasto słynęło jedynie z eksploatacji surowców mineralnych. Dzisiaj rozwijają się tu także innowacje, czego dowodzi prężne działanie Kieleckiego Parku Technologicznego. Kielce przyciągają uwagę inwestorów także z powodu atrakcyjnej lokalizacji. Miasto położone jest między Krakowem a Warszawą, co pozytywnie wpływa na jego potencjał rozwojowy. Obecnie miasto pełni funkcję istotnego ośrodka wystawienniczego i targowego. Na terenie Kielc organizuje się więc imprezy i wydarzenia o krajowym i międzynarodowym zasięgu.

Niszczenie dokumentacji Kielce

Na terenie tego miasta firma Rhenus Office Systems oferuje kompleksowe usługi związane z zarządzaniem dokumentacją. Jedną z nich jest profesjonalne niszczenie akt, przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów i realizowane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Wszystko po to, by Twoje informacje były w pełni bezpieczne.

Konieczność organizacji niszczenia akt to obowiązek spoczywający na barkach każdej firmy. Gdy termin przechowywania dobiegnie końca, należy w bezpieczny sposób zutylizować:

  • dokumenty kadrowe,
  • dokumenty podatkowe,
  • dokumenty księgowe.

Nas szczęście przepisy nie nakazują robić tego samodzielnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Współpraca z doświadczonym podmiotem oferującym utylizację dokumentów w Kielcach to znaczna oszczędność czasu. Twój zespół może skupić się na swoich regularnych obowiązkach, a my zadbamy o to, żeby firmowe akta zostały bezpiecznie zniszczone. Nasze kompetencje w zakresie zarządzania jakością i zarządzania bezpieczeństwem informacji potwierdza:

  • Certyfikat ISO 9001
  • Certyfikat ISO 27001

Jak przebiega nowoczesne niszczenie dokumentacji w Kielcach?

  • Ochrona danych

Utylizacja dokumentów musi przebiegać zgodnie z wymaganiami prawnymi. Przedsiębiorstwo jest zobowiązane do tego, by chronić informacje, które powierzają mu jego klienci i partnerzy biznesowi. Wyciek danych to konsekwencje prawne, finansowe i wizerunkowe. Z Rhenus Office Systems zadbasz o to, by treść dokumentacji była właściwie zabezpieczona. Profesjonalne niszczenie akt to dużo bezpieczniejszy wariant niż samodzielna utylizacja przeprowadzana w biurze.

  • Krótki czas realizacji usługi

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu przeprowadzane jest sprawnie i szybko. To zasługa wydajnej instalacji, która jednorazowo może zniszczyć duże ilości akt. W rezultacie nawet firmy dysponujące obszernymi zbiorami mogą mieć pewność, że terminowo wywiążemy się z naszych obowiązków.

  • Wygoda

Nasza obsługa kompleksowo zadba o to, byś w jak najmniejszym stopniu musiał angażować się w cały proces. O wszystko się zatroszczymy - od załadowania dokumentacji, przez bezpieczny transport, aż po właściwą utylizację, zakończoną wygenerowaniem certyfikatu, poświadczającego niszczenie dokumentów.

Utylizacja dokumentów dla firm z Kielc i okolic

Zapraszamy do współpracy zarówno mniejsze firmy, dysponujące dokumentacją biurową w niewielkich ilościach, jak i większe przedsiębiorstwa, potrzebujące pomocy w kompleksowej utylizacji na dużą skalę. Dopilnujemy, aby wszystko przebiegło bez zarzutu.

Nasza infrastruktura jest dostosowana także do niszczenia cyfrowych nośników informacji. Klienci powierzają nam dyski CD, DVD i HDD. W każdym z tych przypadków niszczenie dokumentacji w Kielcach odbywa się w taki sposób, że odzyskanie danych po utylizacji jest niemożliwe. Efekt? Gwarancja bezpieczeństwa, którą trudno uzyskać, używając tradycyjnych niszczarek biurowych.

Utylizacja dokumentów Kielce - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie, skanowanie dokumentacji Kielce - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Skanowanie dokumentów Kielce - digitalizacja dokumentów Kielce

Nie specjalizujemy się jedynie w niszczeniu dokumentów! Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych naszych usług, takich jak skanowanie i digitalizacja dokumentów!

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!