keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów Kraków

Kraków pod względem liczby mieszkańców i powierzchni plasuje się na drugim miejscu w kraju, wyprzedza go tylko Warszawa. Miasto Królów słynie ze Wzgórza Wawelskiego, zabytkowej Katedry oraz klimatycznej starówki, która co roku przyciąga miliony turystów. Od XIV wieku działa tu Uniwersytet Jagielloński, będący najstarszą polską uczelnią. Kraków stanowi centrum administracyjne, kulturowe i gospodarcze regionu. Szczególnie intensywnie rozwijają się tutaj usługi biznesowe - to najważniejsze skupisko firm z tego sektora w Polsce.

Niszczenie dokumentów w Krakowie

Obowiązek polegający na bezpiecznej utylizacji akt może spędzać sen z powiek przedsiębiorców, szczególnie jest nie dysponują oni zaawansowanymi technologiami. Użycie tradycyjnej niszczarki bywa niewystarczające. Kradzież danych to realne zagrożenie, a konsekwencje takiego nadużycia mogą nadszarpnąć zarówno sytuację finansową firmy, jak i jej wizerunek.

Proponujemy fachowe niszczenie dokumentów w Krakowie. Dzięki tej usłudze poczujesz się spokojnie, bo twoimi zasobami w kompleksowy sposób zaopiekują się profesjonaliści. Koniec ze strachem o wyciek danych. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i przekażesz nam akta, których termin przechowywania dobiegł końca.

Co w zakresie niszczenia dokumentacji oferujemy klientom z Krakowa?

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo twoich danych. To dlatego gwarantujemy:

  • niszczenie dokumentów z wykorzystaniem zaawansowanej instalacji

W obiektach Rhenus Office Systems dokumentacja zostaje przetworzona w wysokim stopniu. To o wiele więcej niż cięcie papieru na wąskie paski, oferowane przez tradycyjne urządzenia niszczące. Instalacje, które wykorzystamy do uporania się z Twoją dokumentacją, przetworzą akta w taki sposób, że ryzyko odzyskania danych całkowicie znika.

  • dopracowane procedury ochrony danych

U nas dba się o bezpieczeństwo akt nie tylko podczas właściwej utylizacji. Twoje zbiory będą chronione także podczas transportu do naszego obiektu. Stosujemy sprawdzony system bezpiecznych, indywidualnie znakowanych pojemników, a wszystkie naszej pojazdy wyposażamy w GPS. W ten sposób zawsze mamy kontrolę nad tym, gdzie aktualnie znajdują się akta klienta.

  • terminowość

Osoby, które zajmą się organizacją Twojej dokumentacji są na tyle biegłe, że bez trudu w sprawny sposób zadbają o utylizację i przechowywanie akt w Krakowie. Usługa nie byłaby jednak w pełni dopracowana, gdyby w parze z prędkością nie szła dokładność. Precyzja, cierpliwość, doświadczenie - to wszystko decyduje o tym, jak przedstawia się końcowy efekt w postaci twojego nowego archiwum.

Bezpieczna i sprawna utylizacja dokumentów w Krakowie - sprawdzona usługa dla podmiotów z różnych branż

Współpracują z nami podmioty różnej wielkości - zarówno mniejsze firmy, jak i ogromne przedsiębiorstwa, oczekujące utylizacji na masową skalę. Jesteśmy tu po to, żeby zdjąć z twoich barków konieczność samodzielnego organizowania niszczenia dokumentacji w Krakowie. Od początku do końca zaplanujemy cały proces. Naszego zaangażowania i dokładności dowodzi:

  • Certyfikat ISO 27001
  • Certyfikat ISO 9001

Przekonaj się, że niszczenie dokumentacji w Krakowie może być łatwe i wcale nie musi wiązać się z ryzykiem wycieku danych. Wybierając Rhenus Office Systems zdajesz się na wieloletnie doświadczenie usługodawcy i najwyższą jakość utylizacji. Skontaktuj się z naszymi doradcami, by dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda niszczenie akt oraz co jeszcze oferujemy w zakresie zarządzania dokumentami (m.in. digitalizacja i skanowanie dokumentacji Kraków).

Niszczenie dokumentacji Kraków - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Niszczenie dokumentów Kraków cennik - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skanowanie dokumentów Kraków - digitalizacja dokumentów Kraków

Zachęcamy do sprawdzenia również naszych pozostałych usług, w tym m.in. skanowanie i digitalizowanie dokumentacji!

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!