keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Łódź

Łódź zlokalizowana jest w centrum kraju. Działa tu 21 wyższych uczelni w tym jedna z największych uczelni medycznych. Miasto słynie także ze szkoły filmowej. Łódź charakteryzuje się korzystnym położeniem geograficznym oraz obecnością dogodnych węzłów komunikacyjnych - dostanie się do miasta ułatwia transport autostradowy, lotniczy i kolejowy. Łódzka gospodarka od dawna kojarzona jest z przemysłem włókienniczym. Na przestrzeni lat profil miasta uległ jednak zmianie. Potencjalnych inwestorów przyciąga dynamiczny rozwój technologii oraz infrastruktury. Szczególny wzrost odnotowują takie branże jak logistyka czy zaplecze biznesowe.

Niszczenie dokumentacji Łódź

Utylizacja przedawnionych akt jest istotnym obowiązkiem, którego nie powinna zaniedbać żadna firma. Błędy i zaniechania na tym polu mogą przynieść poważne konsekwencje. Trudno więc dziwić się temu, że tak wiele firm decyduje się przekazać to zadanie specjalistom. Nie tylko są oni w stanie zadbać o bezpieczeństwo procesu. Oprócz tego wiedzą, jak zniszczyć akta szybko i sprawnie. W efekcie ich klienci mogą oszczędzić czas i skupić się na ważniejszych obowiązkach. Rhenus Office Systems regularnie pomaga klientom w zażegnaniu problemu przedawnionych akt. Mamy przygotowanie, by zająć się tradycyjną dokumentacją w formie papierowej, jak też i aktami na cyfrowych nośnikach (CD, DVD, HDD).

Jesteśmy ekspertami, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy:

  • niszczenie dokumentacji w strzeżonym obiekcie;
  • wygenerowanie raportu odbioru dokumentów oraz wystawienie certyfikatu po ukończonym niszczeniu;
  • możliwość nagrania całego procesu.

Każdy element naszych usług został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie naszych odbiorców. Wierzymy, że to z tego powodu tak chętnie zostają z nami na dłużej, podejmując stałą współpracę nie tylko w zakresie niszczenia akt, ale także w zakresie archiwizacji, digitalizacji czy przechowywania.

Niszczenie dokumentacji w Łodzi

Zależy nam na tym, żeby bezbłędnie przeprowadzić proces utylizacji dokumentów. Bezpieczeństwo stanowi priorytet nie tylko podczas samej czynności niszczenia. Jest ważne także wcześniej, gdy akta są transportowane do naszej siedziby. Aby o to zadbać, opracowaliśmy system bezpiecznych pojemników. Wystarczy, że;

  • skontaktujesz się z naszym zespołem;
  • zamówisz pojemnik o odpowiadającej ci pojemności;
  • umówisz się na odbiór jednorazowy lub na cykliczną wymianę pojemników.

Bezpiecznie niszczenie dokumentacji nie zawsze musi być problematyczne, wiązać się ze stresem i samodzielną weryfikacją przepisów. Dowodzimy, że ten obowiązek da się załatwić bezboleśnie. Czytelne warunki współpracy, zwiększone bezpieczeństwo, oszczędność czasu oraz kompleksowość usług to największe zalety współpracy z nami.

Utylizacja dokumentów w Łodzi - bo najważniejszy jest profesjonalizm

Działamy zgodnie ze sprawdzonymi procedurami. To dzięki nim każdy etap realizacji usługi jest zaplanowany, a niszczenie dokumentów w Łodzi przebiega bez żadnych niespodzianek. Wysoką jakość usług zawdzięczamy również stosowanej technologii oraz naszej załodze. Wykorzystywane instalacje niszczące gwarantują, że utylizacja dokumentów w Łodzi jest w pełni bezpieczna, tzn. z przetworzonych nośników nie da się w żaden sposób odzyskać informacji. Przewaga takiej technologii nad klasycznymi niszczarkami biurowymi jest więc niepodważalna. Cały proces nadzoruje nasza załoga.

Wybierając niszczenie dokumentów w Łodzi z firmą Rhenus Office Systems, masz pewność, że Twoje zbiory trafiają w dobre ręce.

Utylizacja dokumentów Łódź - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie i skanowanie dokumentacji Łódź - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Niszczenie dokumentów Łódź cennik - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skanowanie dokumentów Łódź - digitalizacja dokumentów Łódź

Zachęcamy do sprawdzenia naszych pozostałych usług, w których się specjalizujemy. Skanowanie i digitalizacja dokumentów jest jedną z nich!

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!