keyboard_arrow_up

Masowe niszczenie dokumentów

Czyszczenie archiwów

Czyszczenie archiwów

Przenosiny z regałami wypełnionymi po brzegi dokumentacją to większe koszty przeprowadzki. Przede wszystkim jednak to konieczność wynajmowania większych powierzchni. Nie ma wątpliwości, że wynajem lokalu w centrum miasta pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Pozbycie się niepotrzebnej dokumentacji uchroni Cię przed niepotrzebnymi kosztami. Nasza załoga zadba o przejrzystość Twojego archiwum. Masowe niszczenie dokumentów przeprowadzamy w pełni bezpiecznie, a wykorzystanie palet gwarantuje, że cały proces zostanie zrealizowany ekspresowo.

Jak wygląda proces świadczenia usługi masowego niszczenia dokumentów?

Proces usługi masowego niszczenia dokumentów
Proces usługi masowego niszczenia dokumentów

{CTA_PHONE}

{CTA_EMAIL}

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO?

Naszą siłą jest doświadczenie oraz wykwalifikowana załoga. Na każdym etapie realizowania masowego niszczenia dokumentów, nasi klienci mogą spodziewać się pełnego profesjonalizmu.

Nowoczesne pojazdy, wyposażone w system nawigacji zapewniają bezpieczny transport dokumentacji. O tajność Twoich informacji dbamy też później - masowe niszczenie dokumentów odbywa się według ISO 21964.

Gdy usługa zostanie wykonana, wystawiamy fakturę i certyfikat, będący oficjalnym potwierdzeniem utylizacji akt. Stawiamy na jasne warunki współpracy, co przekłada się na przejrzyste zasady wyceny oraz pozbawiony niedopowiedzeń kontakt z klientem.

Instalacja niszcząca

CO DOCENIAJĄ NASI KLIENCI?

Przedsiębiorstwa, które wybierają naszą usługę masowego niszczenia dokumentów, doceniają to, że działamy kompleksowo. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji do transportu. Odpowiadamy na wszystkie pytania związane z usługą. Wyróżniamy się elastycznością w kwestii terminów i rodzajów niszczonych nośników.

Chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty będą właściwie chronione od momentu przekazania nam akt aż do momentu bezpiecznej utylizacji?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i sprawdź, jak skutecznie zadbać o szybkie niszczenie niepotrzebnej dokumentacji.

Masowe niszczenie dokumentów

Kto korzysta z naszych usług?

Case Study OKE Poznań
Case Study ANS WSZiA w Opolu
Case study INTER CARS
Case study Hochland
Case study Agata Meble
Case study GLS
Case study Polpharma
chevron_left
chevron_right
1
7

OKE Poznań

Kiedy w ciągu kilku dni trzeba odebrać kilkadziesiąt ton dokumentów, sprawne działanie to podstawa. Liczy się baza logistyczna, doświadczony zespół i dobra organizacja. Wtedy nie straszne jest żadne wyzwanie.
Zobacz Case Study

ANS WSZiA w Opolu

Uczelnie wyższe to ważna grupa podmiotów o szczególnych potrzebach w zakresie zarządzania danymi. Podobnie jak placówki medyczne czy banki gromadzą znaczne ilości informacji zawierających dane osobowe, w tym dane wrażliwe. Bywają one zapisane w tradycyjny sposób na papierze, ale też na nośnikach elektronicznych. Niezależnie od formy utrwalenia zawsze wymagają szczególnych procedur podczas procesu niszczenia.
Zobacz Case Study

INTER CARS

Dostosowanie sposobu odbioru i niszczenia dokumentacji do potrzeb klienta to podstawa pracy Rhenus Office Systems. Nie chodzi jednak wyłącznie o ustalenie wygodnego harmonogramu pracy, ale również o formę odbiorów. W przypadku Inter Cars S.A. to właśnie palety okazały się najlepszym rozwiązaniem.
Zobacz Case Study

Hochland

Regularne niszczenie dokumentacji w siedzibie firmy to wyzwanie, które wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania pracowników, ale i profesjonalnego sprzętu. Spełnienie tych warunków wbrew pozorom nie jest proste, nawet dla dużych korporacji. Nie bez powodu coraz więcej firm decyduje się na outsourcing tego typu procesów.
Zobacz case study

Agata Meble

Odbiory dokumentów do niszczenia bardzo często odbywają się raz w miesiącu albo kilka razy do roku. Co jednak, jeśli klient potrzebuje połączyć te dwa typy usług? W Rhenus Office Systems staramy się odpowiadać na bardzo indywidualne potrzeby i za każdym razem tworzymy spersonalizowany model tak, aby w maksymalny sposób odpowiadał on potrzebom klienta.
Zobacz Case Study

GLS (General Logistics Systems Poland)

W związku z dynamicznym rozwojem rynku e-commerce, branża kurierska ulega szybkim zmianom. Powstanie kolejnych oddziałów i znaczny wzrost liczby dokumentów transakcyjnych wywołały potrzebę wprowadzenia bezpiecznego systemu odbierania i niszczenia dokumentów.
Zobacz Case Study

Polpharma

Grupa POLPHARMA jest największym polskim producentem leków. Należące do niej spółki oraz zakłady produkcyjne rozproszone są na terenie całego kraju. Klient szukał partnera o zasięgu ogólnopolskim do obsługi w zakresie odbioru i niszczenia nośników informacji przede wszystkim w tradycyjnej papierowej formie.
Zobacz Case Study