keyboard_arrow_up

Mobilne niszczenie dokumentów

Mobilna instalacja niszcząca

Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa

Chcesz, żeby akta zostały zniszczone w Twojej siedzibie? Klientom, którzy oczekują jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa, oferujemy nowoczesną usługę mobilnego niszczenia dokumentów. To rozwiązanie idealne dla tych podmiotów, które z powodów prawnych nie mogą transportować akt poza swoją firmę w nieprzetworzonej formie (kancelaria tajna, dokumentacja pochodząca ze współpracy z jednostkami służb państwowych itp). Taką opcję doceniają również inni klienci, którzy chcą cieszyć się pewnością, że tajna dokumentacja nie wydostanie się poza ich siedzibę.

Jak wygląda proces świadczenia usługi mobilnego niszczenia dokumentów?

Proces świadczenia usług mobilnego niszczenia dokumentów
Proces świadczenia usług mobilnego niszczenia dokumentów

{CTA_PHONE}

{CTA_EMAIL}

Niszczenie dokumentów u klienta

Mobilne niszczenie dokumentów odbywa się bezpośrednio na miejscu, przed siedzibą klienta, przy użyciu specjalnego urządzenia niszczącego, które zostanie dostarczone naszym transportem. Dzięki temu odbiorca usługi ma możliwość bezpośredniego nadzorowania procesu niszczenia, co zwiększa pewność, że tajna dokumentacja nie wydostanie się poza teren jego zakładu czy siedziby.

Oferta mobilnego niszczenia to atrakcyjna alternatywa dla małych i niskowydajnych niszczarek biurowych, których parametry ponadto nie pozwalają na uzyskanie odpowiedniego stopnia tajności wg ISO 21964.

Niszczenie dokumentów u klienta

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Istniejemy już od ponad dwóch dekad. Przez ten czas udoskonalaliśmy nasz model działania. Wszystko po to, żeby zaoferować Ci usługi o najwyższym standardzie jakości. Utylizacja dokumentów nie musi być kosztownym i problematycznym obowiązkiem. Z nami zniszczysz dokumentację wygodnie, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie (oszczędzisz nawet do 50% kosztów utylizacji akt).

Działamy zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Nasza działalność jest zgodna z zarządzaniem jakością ISO 9001 oraz z normą dotyczącą niszczenia nośników informacji ISO 21964.

Mobilne niszczenie dokumentów

Mobilne niszczenie dokumentów

W Rhenus obsługujemy różnorodnych klientów, w tym podmioty, którym obowiązek prawny nakazuje, by akta zostały zutylizowane w ich siedzibie. Do tej grupy odbiorców można zaliczyć np. kancelarie prawne. Mobilne niszczenie dokumentów oznacza, że akta zostaną wstępnie przetworzone, zanim trafią do naszej placówki. Proces odbywa się z pomocą specjalnej, mobilnej instalacji. Zbiory zostaną umieszczone w pojeździe zaparkowanym na terenie Twojej firmy. Następnie następuje:

  • niszczenie dokumentów;
  • wystawienie certyfikatu;
  • przewóz ścinków do naszej siedziby, gdzie zostaną one ponownie przetworzone.

Tak zaplanowana usługa to dodatkowe bezpieczeństwo. Doceniają je nie tylko podmioty, które muszą korzystać z mobilnego niszczenia dokumentów. Rozwiązanie wybierają także inne firmy, chcące zainwestować w najwyższą ochronę informacji zawartych w aktach.

Niszczenie dokumentów u klienta

Usługa mobilnej utylizacji to opcja idealna dla osób, które chcą cieszyć się dodatkową kontrolą nad procesem. Możliwość obserwacji niszczenia przez osobę wyznaczoną przez klienta to poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Dokładnie wiesz, co dzieje się z Twoimi zbiorami, nie tracisz ich z oczu, póki nie zostaną poddane pierwszemu etapowi utylizacji.

W Rhenus troszczymy się o to, żeby nasi odbiorcy czuli się z nami pewnie. Priorytetowo traktujemy ich zaufanie. Wybierając nasze usługi, decydujesz się na zapewnienie swoim danym poziomu bezpieczeństwa, o którym nie ma mowy, gdy używa się zwykłych niszczarek biurowych. Dbamy o ochronę danych osobowych, powierzanych nam przez klientów, przestrzegamy RODO i jesteśmy na bieżąco ze zmianami przepisów.

Kto korzysta z naszych usług?

Case Study OKE Poznań
Case Study ANS WSZiA w Opolu
Case study INTER CARS
Case study Hochland
Case study Agata Meble
Case study GLS
Case study Polpharma
chevron_left
chevron_right
1
7

OKE Poznań

Kiedy w ciągu kilku dni trzeba odebrać kilkadziesiąt ton dokumentów, sprawne działanie to podstawa. Liczy się baza logistyczna, doświadczony zespół i dobra organizacja. Wtedy nie straszne jest żadne wyzwanie.
Zobacz Case Study

ANS WSZiA w Opolu

Uczelnie wyższe to ważna grupa podmiotów o szczególnych potrzebach w zakresie zarządzania danymi. Podobnie jak placówki medyczne czy banki gromadzą znaczne ilości informacji zawierających dane osobowe, w tym dane wrażliwe. Bywają one zapisane w tradycyjny sposób na papierze, ale też na nośnikach elektronicznych. Niezależnie od formy utrwalenia zawsze wymagają szczególnych procedur podczas procesu niszczenia.
Zobacz Case Study

INTER CARS

Dostosowanie sposobu odbioru i niszczenia dokumentacji do potrzeb klienta to podstawa pracy Rhenus Office Systems. Nie chodzi jednak wyłącznie o ustalenie wygodnego harmonogramu pracy, ale również o formę odbiorów. W przypadku Inter Cars S.A. to właśnie palety okazały się najlepszym rozwiązaniem.
Zobacz Case Study

Hochland

Regularne niszczenie dokumentacji w siedzibie firmy to wyzwanie, które wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania pracowników, ale i profesjonalnego sprzętu. Spełnienie tych warunków wbrew pozorom nie jest proste, nawet dla dużych korporacji. Nie bez powodu coraz więcej firm decyduje się na outsourcing tego typu procesów.
Zobacz case study

Agata Meble

Odbiory dokumentów do niszczenia bardzo często odbywają się raz w miesiącu albo kilka razy do roku. Co jednak, jeśli klient potrzebuje połączyć te dwa typy usług? W Rhenus Office Systems staramy się odpowiadać na bardzo indywidualne potrzeby i za każdym razem tworzymy spersonalizowany model tak, aby w maksymalny sposób odpowiadał on potrzebom klienta.
Zobacz Case Study

GLS (General Logistics Systems Poland)

W związku z dynamicznym rozwojem rynku e-commerce, branża kurierska ulega szybkim zmianom. Powstanie kolejnych oddziałów i znaczny wzrost liczby dokumentów transakcyjnych wywołały potrzebę wprowadzenia bezpiecznego systemu odbierania i niszczenia dokumentów.
Zobacz Case Study

Polpharma

Grupa POLPHARMA jest największym polskim producentem leków. Należące do niej spółki oraz zakłady produkcyjne rozproszone są na terenie całego kraju. Klient szukał partnera o zasięgu ogólnopolskim do obsługi w zakresie odbioru i niszczenia nośników informacji przede wszystkim w tradycyjnej papierowej formie.
Zobacz Case Study

Zainteresowany/a?

Koniecznie zobacz naszą usługę niszczenia dokumentów w systemie bezpiecznych pojemników, która pozwala jeszcze bardziej zoptymalizować proces.

System bezpiecznych pojemników
niszczenie akt - utylizacja akt