keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Olsztyn

Olsztyn leży w obszarze Pojezierza Olsztyńskiego, w centralnej części województwa warmińsko-mazurskiego. Sąsiaduje z Puszczą Napiwodzko-Ramucką. To tutaj siedzibę mają najważniejsze władze wojewódzkie i powiatowe. Miasto warto docenić za jego malownicze położenie - w niedalekiej odległości znajdują się lasy i jeziora. Atrakcje czekają także w samym mieście - na terenie Olsztyna znajdziemy jeziora oraz wielkie parki, w tym najpotężniejszy park na kontynencie, znany pod nazwą Las Miejski. Miasto jest istotną siedzibą przemysłu drzewnego, meblarskiego i oponiarskiego.

Niszczenie dokumentów Olsztyn - z jakich wariantów możesz wybrać?

Jedną z dostępnych opcji jest samodzielna utylizacja dokumentów. Takie rozwiązanie ma jednak pewne istotne ograniczenia. Mowa m.in. o konieczności poświęcenia czasu swoich pracowników oraz dysponowanie odpowiednią przestrzenią, pozwalającą na przeprowadzenie masowej utylizacji. Obok względów organizacyjnych dużym problemem może być także bezpieczeństwo. Niszczenie dokumentów z pomocą biurowych urządzeń to zawsze ryzyko, że ktoś odzyska dane zawarte w aktach. Z nami możesz liczyć na stuprocentowe bezpieczeństwo.

Utylizacja dokumentów w Olsztynie w wykonaniu Rhenus Office Polska oznacza zastosowanie specjalnej instalacji. Została zaprojektowana z myślą o masowym niszczeniu akt papierowych, dysków DVD, CD i HDD. Nie tylko skala działania różni ją od tradycyjnej biurowej niszczarki. Technologia, na którą postawiliśmy całkowicie wyklucza możliwość odzyskania danych. W rezultacie Twoje informacje są pilnie strzeżone, a ryzyko ich wycieku spada do zera.

Niszczenie dokumentacji w Olsztynie - sprawnie i szybko

Nasza działalność dowodzi, że z niepotrzebnymi aktami można rozprawić się bezproblemowo i bezpiecznie. Cały proces zaprojektowaliśmy z myślą o Twojej wygodzie. Proponujemy:

  • jednorazowe niszczenie dokumentacji w Olsztynie;
  • możliwość skorzystania z cyklicznej utylizacji.

Sprawnie przewieziemy Twoje zbiory do naszej siedziby (w tym celu wykorzystujemy pojazdy wyposażone w GPS), niezwłocznie zniszczymy akta, a następnie wygenerujemy potwierdzenie zrealizowania procesu. Utylizacja dokumentów nie koliduje więc w żaden sposób z Twoją regularną działalnością.

Utylizacja i skanowanie dokumentów - Olsztyn

Profesjonalna infrastruktura, wydajne instalacje niszczące i doskonale przygotowana flota pojazdów - to wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować krótki czas realizacji usługi oraz kompleksowe zajęcie się zadaniem. Dokładność i sprawność działania decydują o tym, że wielu klientów decyduje się zostać z nami na dłużej. Część z nich korzysta także z innych oferowanych przez nas rozwiązań, takich jak archiwizacja, przechowywanie czy digitalizacja akt. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by umówić się na niszczenie dokumentów w dogodnym dla Ciebie terminie. Z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą działalnością.

Niszczenie dokumentacji Olsztyn - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Niszczenie i skanowanie dokumentacji Olsztyn - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!