keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki jest miastem położonym w powiecie warszawskim, na terenie Równiny Łowicko-Błońskiej. Jest jedną z miejscowości przynależnych do aglomeracji warszawskiej. Jak w całej gminie Ożarów, tak i tutaj, prym wiodą małe kilkuosobowe podmioty gospodarcze. Są to firmy funkcjonujące w branży usług, handlu, produkcji, transportu, rolnictwa. Na terenie miasta działa Klub Sportowy Ożarowianka-Ożarów Mazowiecki, banki, zakłady oferujące produkty budowlane oraz cementownia.

Niszczenie dokumentów Ożarów Mazowiecki - poznaj tę usługę bliżej

Wiemy, że udana utylizacja zaczyna się od dopracowanego planu. Z dokładnością określiliśmy procedury, których przestrzegamy podczas realizacji usługi. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami, toteż bez trudu udało się nam sformułować zasady, zapewniające aktom największy poziom bezpieczeństwa. Ważne jest dla nas także to, by niszczenie dokumentów z firmą Rhenus było przyjemnym i komfortowym doświadczeniem. Aby zamówić usługę, wystarczy umówić się z naszymi specjalistami. W wyznaczonym dniu przyjadą do siedziby klienta zaopatrzeni w specjalne pojemniki. Oferujemy dwa modele realizacji usługi:

  • jednorazową wymianę pojemników;
  • cykliczną wymianę pojemników.

W pierwszym przypadku przeprowadzamy załadunek akt, a następnie transportujemy pojemniki do naszej siedziby. W sytuacji, gdy klient decyduje się na cykliczną wymianę, odbieramy pełne pojemniki, a w ich miejscu zostawiamy puste, do których od tej chwili pracownicy będą wkładać akta przeznaczone do zniszczenia. Wszystko działa więc sprawnie, jak dobrze naoliwiony mechanizm, a cały proces zajmuje chwilę.

Niszczenie dokumentacji Ożarów Mazowiecki - z nami poczujesz się bezpiecznie

Utylizacja akt dotyczy dokumentacji, której termin przydatności dobiegł końca. Nie zmienia to jednak faktu, że takie zbiory nadal zawierają cenne informacje, które w nieodpowiednich rękach mogłyby stać się groźne. Błędem jest więc zaniedbywanie tego obowiązku i traktowanie go po macoszemu. Współpracując z Rhenus zyskasz pewność, że wszystkie Twoje dane są właściwie zabezpieczone. Aby o to zadbać:

  • zatrudniamy tylko świetnie wyszkolony personel, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesu;
  • generujemy certyfikat zniszczenia;
  • pracujemy zgodnie z normą ISO 21964;
  • każdy pojemnik oznaczamy wyjątkowym kodem, dzięki czemu nie ma mowy o żadnej pomyłce.

Niszczenie dokumentacji - dopasujemy usługę specjalnie dla Ciebie

Jesteśmy przygotowani do tego, by utylizować nawet wielkie ilości dokumentów. Dopracowana infrastruktura pozwala nam przeprowadzać te działania masowo. Z naszej pomocy mogą skorzystać firmy posiadające jedynie akta papierowe, jak też i podmioty, używające innych nośników informacji np. CD, DVD, HDD. Nasza instalacja doskonale poradzi sobie z każdym z nich. Gorąco zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty i do przekonania się, jak wygodne i bezpieczne jest niszczenie dokumentacji z ekspertami.

Utylizacja dokumentów Ożarów Mazowiecki - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!