keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Płock

Płock jest miastem województwa mazowieckiego, leżącym na lewym brzegu kotliny płockiej. W tym silnym ośrodku gospodarczym rozwija się głównie przemysł chemiczny oraz paliowowo-energetyczny, a także przemysł spożywczy i odzieżowy. Miasto jest nastawione na rozwój i inwestycje - rozwój inicjatyw wspiera działanie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Z kolei turystów miasto przyciąga takimi wyjątkowymi atrakcjami, jak Muzeum Żydów Mazowieckich, Bazylika Katedralna czy Kolegium Jezuickie.

Niszczenie dokumentów w Płocku - o jakich zagrożeniach należy wiedzieć?

Ochrona informacji zawartych w dokumentach nie może ograniczać się do troski o aktualne akta. Także przedawniona dokumentacja zawiera wrażliwe dane, które nie mogą wpaść w niepowołane ręce. Zagrożenie nie kończy się z momentem przepuszczenia kartki przez biurową niszczarkę. Problematyczne stają się także ścinki - z takiego produktu niszczenia nadal często da się odczytać zawartość akt. Znacznie bezpieczniejszą alternatywą jest niszczenie dokumentacji w profesjonalnych instalacjach. Zwykłe firmy nie mają jednak do nich dostępu, bo ich utrzymanie nie jest dla nich opłacalne. To dlatego współpraca z wyspecjalizowaną firmą zewnętrzną jest najlepszą z możliwych opcji.

Niszczenie dokumentacji Płock - czego możesz się spodziewać?

  • bezpieczeństwo

Nasze usługi są dopracowane pod każdym kątem. Troszczymy się o ochronę danych od momentu odebrania akt od klienta. Z uwagą podchodzimy do kwestii transportu - do przewozu zbiorów używamy samochodów wyposażonych w GPS.

  • wygoda

Zależy nam na tym, by niszczenie dokumentacji w Płocku pozytywnie wpływało na działanie Twojej firmy - wiązało się z oszczędnością czasu, wygodą, możliwością skupienia się na codziennych obowiązkach. Podmioty, które z nami współpracują mogą odetchnąć z ulgą i mieć pewność, że ich zbiory są w profesjonalnych rękach.

  • szybka realizacja usługi

Po odebraniu akt dokumentacja niezwłocznie wędruje do naszego obiektu, gdzie zostaje poddana utylizacji. W niedługim czasie od odwiedzin naszej załogi otrzymasz fakturę i potwierdzenie realizacji usługi.

Niszczenie dokumentacji w Płocku to opcja, którą często wybierają nasi stali klienci. Aby więcej nie przejmować się przedawnioną dokumentacją, decydują się na cykliczną utylizację. Wtedy pozostawiamy w ich siedzibie pojemniki. Gdy wypełnią się przedawnionymi aktami, nasza załoga odbiera ładunek, a w jego miejscu pozostawia pusty pojemnik. Chcesz, by niszczenie dokumentacji w Twojej firmie było tak proste? Skontaktuj się z nami i zaplanuj utylizację ze specjalistami.

Utylizacja dokumentów Płock - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!