keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Poznań

Poznań leży nad rzeką Wartą, w obszarze Pojezierza Wielkopolskiego. To nie tylko istotne centrum administracyjne. Stolica Wielkopolski uznawana jest także za ważne centrum handlowe, logistyczne, przemysłowe i turystyczne. Miasto łącznie z całym powiatem poznańskim jest częścią aglomeracji poznańskiej, którą tworzy z takimi gminami jak Skoki, Śrem, Szamotuły i Oborniki. Poznań uznawany jest za najstarszy ośrodek wystawienniczy w kraju. Regularnie odbywają się tutaj Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Niszczenie dokumentów w Poznaniu

Podczas utylizacji akt priorytetowo należy potraktować kwestię bezpieczeństwa. Przedawniona dokumentacja zawiera przecież wiele tajnych informacji. Praktycznie każda firma przetwarza dane osobowe swoich klientów. Jako ich administrator ma prawny obowiązek, by zabezpieczyć je przed wyciekiem. To dlatego niszczenie dokumentów powinno zostać prawidłowo zaplanowane. Pomożemy Państwu zrealizować ten obowiązek w taki sposób, by wszystkie informacje były w pełni bezpieczne.

Utylizacja z naszymi specjalistami składa się z kilku etapów:

  • umówienie się z ekspertami;
  • odbiór dokumentacji;
  • transport akt do naszej siedziby;
  • niszczenie dokumentów wykonane z pomocą nowoczesnej instalacji;
  • wygenerowanie certyfikatu, potwierdzającego niszczenie.

Za każdy krok odpowiadają u nas doświadczeni, świetnie wyszkoleni specjaliści. Ich zaangażowanie, wiedza i znajomość przepisów decydują o tym, że Państwa dokumentacja będzie strzeżona na najwyższym poziomie.

Niszczenie dokumentacji - Poznań

Dlaczego tak wielu klientów decyduje się na naszą pomoc? Do najważniejszych powodów można zaliczyć bezpieczeństwo i wygodę. Urządzenia, które wykorzystujemy, by przeprowadzić niszczenie dokumentacji, jest znacznie bardziej zaawansowane niż rozwiązania biurowe. W rezultacie z przetworzonych akt w żaden sposób nie da się odzyskać informacji. Współpracując z nami w zakresie utylizacji dokumentacji, ekspresowo uporają się Państwo z tym obowiązkiem. Pod względem wygody to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż samodzielne niszczenie dokumentów, które zazwyczaj okazuje się czasochłonne i nie przynosi pożądanych rezultatów.

W nowoczesnych firmach dość często można spotkać się z innymi nośnikami danych niż papier. Są to np. płyty DVD czy CD, a także dyski twarde czy pamięć USB. Należy pamiętać, że również takie akta należy prawidłowo zniszczyć. Niszczenie wszystkich tych nośników odbywa się według ISO 21964. Tak jak przy standardowej usłudze, tak i tutaj proces kończy się wystawieniem faktury i certyfikatu.

Fachowa utylizacja dokumentów dla firm z Poznania

Od początku naszej działalności zdawaliśmy sobie sprawę z tego, jak istotne jest kompleksowe zadbanie o potrzeby naszych klientów. Z myślą o firmach, które chcą pierwszy etap niszczenia wykonać w swojej siedzibie, stworzyliśmy usługę mobilnej utylizacji akt. To przede wszystkim opcja dla podmiotów, na których spoczywa prawny obowiązek wstępnego przetworzenia dokumentacji. Mowa m.in. o kancelarii tajnej czy o dokumentacji służb państwowych.

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo tradycyjne niszczenie dokumentów w Poznaniu, czy może wariant mobilny, gwarantujemy dokładność w przeprowadzeniu procesu. Nasi klienci doskonale wiedzą, co dzieje się z ich aktami na każdym etapie realizacji usługi. Fachowi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą zaplanować niszczenie przedawnionej dokumentacji firmowej.

Utylizacja dokumentów Poznań - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie i skanowanie dokumentacji Poznań - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Niszczenie dokumentów Poznań cennik - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skanowanie dokumentów Poznań - digitalizacja dokumentów Poznań

Obszarem naszej specjalizacji jest nie tylko niszczenie dokumentów, ale także skanowanie i digitalizacja dokumentacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami w tym zakresie!

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!