keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Przemyśl

Przemyśl to miasto w Polsce południowo-wschodniej, leżące w województwie podkarpackim. Atrakcyjne położenie geopolityczne, kolejowe i drogowe sprawiają, że jest to atrakcyjne miejsce do podejmowania inwestycji. Za najważniejsze gałęzie przemysłu w Przemyślu uważa się branżę budowlaną, drzewną, elektromaszynową, przemysł rolno-spożywczy oraz przemysł przetwórczy. Do odwiedzenia miasta zachęcają liczne walory naturalne, w postaci malowniczego Pogórza Przemyskiego, rezerwatów przyrody i doliny Sanu.

Niszczenie dokumentów w Przemyślu

Utylizacja akt to krok, o który musi się zatroszczyć właściwie każda firma. Dokumentacja z wrażliwymi informacjami nie może być ot tak wyrzucona. Grozi to groźnym wyciekiem, złamaniem RODO i karami finansowymi. Podmioty planujące niszczenie dokumentów w Przemyślu mogą skorzystać z dwóch opcji. Pierwsza to samodzielna utylizacja z pomocą niszczarki biurowej. Druga, znacznie bezpieczniejsza, wiąże się ze współpracą z ekspertami takimi jak my.

Niszczenie dokumentów w Przemyślu w wykonaniu naszej załogi oznacza, że akta zostaną umieszczone w specjalnych pojemnikach, a następnie przetransportowane do naszego obiektu, w którym znajduje się nowoczesna instalacja. Tak wszystkie zbiory zostają zutylizowane w taki sposób, by odczyt informacji nie był już możliwy. Nasi klienci mogą skorzystać także z niszczenia mobilnego. To świetna opcja dla podmiotów, których polityka firmy zabrania wydawania dokumentacji poza siedzibę. W tym wariancie, zanim akta trafią do naszej instalacji, zostają wstępnie zniszczone u naszego klienta.

Niszczenie dokumentacji w Przemyślu

Nowoczesne podejście do utylizacji wymaga wzięcia pod uwagę różnorodne nośniki informacji, nie tylko te papierowe. W Rhenus zależy nam na tym, by różnorodni klienci mogli liczyć na fachowe wsparcie w zakresie niszczenia dokumentacji. To dlatego odbiorcom z Przemyśla oferujemy także utylizację optycznych i magnetycznych nośników danych:

  • HDD,
  • SSD,
  • USB,
  • CD,
  • DVD.

Nasza zaawansowana instalacja niszcząca świetnie radzi sobie z różnorodnymi dokumentami - utylizuje je ekspresowo i do postaci, z której nie da się odzyskać informacji. Cały proces odbywa się z zachowaniem obowiązujących norm. W Rhenus Data Office Polska niszczenie dokumentacji realizowane jest zgodnie z normami ISO 27001 i ISO 21964. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przebiegu procesu? W razie pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Utylizacja dokumentów Przemyśl - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!