keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Sandomierz

Sandomierz zlokalizowany jest w południowo-wschodniej części Polski. To jedne z najstarszych miast Polski zwane bywa perłą w koronie województwa świętokrzyskiego. Powiat sandomierski ma głównie rolniczy profil, działa tu wiele gospodarstw rolniczych, zajmujących się uprawą warzyw i sadownictwem. W Sandomierzu nie brakuje atrakcji, które zatrzymają na dłużej, w postaci historycznych miejsc, architektury czy budownictwa sakralnego. Na szczególną uwagę zasługuje intrygujące połączenie zabytków z pięknej naturalnej przyrody.

Niszczenie dokumentów w Sandomierzu - zatroszcz się o akta, których okres przydatności minął

W każdym przedsiębiorstwie spotkamy się z takimi aktami jak dokumenty księgowe, rachunkowe, umowy, faktury i wiele innych. Gdy przestają być już przydatne i w świetle prawa skończy się ich okres przechowywania, należy zaplanować niszczenie dokumentów. W Sandomierzu w tym celu można skorzystać z profesjonalnej pomocy. W naszej pracy kładziemy nacisk na:

  • bezpieczeństwo

Stosujemy tylko nowoczesne rozwiązania. Niszczymy akta w precyzyjny sposób, wcześniej troszcząc się o ochronę danych podczas załadunku i transportu do naszej siedziby.

  • kompleksową pomoc klientom

Nasza załoga zadba o załadunek akt, pomoże Ci opróżnić regały, piwnice i dołoży starań, by cały proces przebiegł jak najsprawniej.

  • sprawdzone procedury

W trakcie swojej działalności niszczenie dokumentów przeprowadzaliśmy już wiele raz. Wiemy, jakie podejście sprawdza się tutaj najbardziej, i które procedury są najskuteczniejsze.

Nasi klienci doceniają wysiłki, które wkładamy w profesjonalne realizowanie usługi. Większość z nich powtórnie wybiera niszczenie dokumentów z Rhenus, widząc w tym sposób na oszczędność czasu, zadbanie o wygodę i o bezpieczeństwo informacji.

Niszczenie dokumentacji w Sandomierzu - co jeszcze oferujemy?

Doświadczenie nauczyło nas, że nasi klienci mogą mieć różne potrzeby i oczekiwania. Starając się sprostać im wszystkim, uwzględniliśmy w naszej ofercie także usługę utylizacji mobilnej. Takie niszczenie dokumentacji w Sandomierzu polega na utylizacji akt w siedzibie klienta. Opcja jest szczególnie polecana firmom, którym obowiązujące przepisy zabraniają wydawania dokumentów poza siedzibę. W umówionym dniu podstawimy pod Twoje biuro nasz samochód wyposażony w profesjonalną niszczarkę, odbierzemy akta i sprawnie przeprowadzimy niszczenie dokumentów. Całość odbywa się zgodnie z normą ISO 21964.

Utylizacja dokumentów Sandomierz - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!