keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Sopot

Sopot jest miastem zlokalizowanym nad Zatoką Gdańską. Leży na Pobrzeżu i Pojezierzu Kaszubskim. Zajmuje jedenaste miejsce pod względem liczby ludności w Polsce. W Sopocie bez trudu natknąć się można na zabytki i obiekty turystyczne, z czego najsłynniejsze to m.in. molo spacerowe czy Opera Leśna. Na uwagę zasługują także sopockie uzdrowiska - w mieście leży aż pięć zakładów lecznictwa uzdrowiskowego. Za sprawą wielu odwiedzających odnotowuje się tu stały rozwój sektora usług, szczególnie tych powiązanych z obsługiwaniem ruchu turystycznego.

Niszczenie dokumentów Sopot - co zyskujesz jeśli nawiążesz współpracę z ekspertami?

Czy rzeczywiście warto jest przekazać utylizację akt w ręce specjalistów? Klienci, którzy regularnie do nas wracają, by zadbać o przedawnione dokumenty to najlepszy dowód na to, że ta usługa to:

  • oszczędność czasu;
  • zwiększone bezpieczeństwo;
  • wygoda.

Niszczenie dokumentów w Sopocie przeprowadzamy zgodnie z wcześniej opracowanymi procedurami. To one gwarantują sprawny i terminowy przebieg procesu. Klienci powierzający nam swoje akta doceniają to, że realizujemy usługę szybko i bez opóźnień. W dodatku utylizacja zaplanowana została tak, by odbiorca mógł cieszyć się pełnym komfortem. Nasza obsługa odbiera dokumenty w wyznaczonym terminie, przewozi je do siedziby Rhenus Office Systems, utylizuje je z wykorzystaniem nowoczesnej instalacji, a następnie generuje certyfikat potwierdzający niszczenie. To bezpieczeństwo jest tu jednak najważniejsze. Oferowanego przez nas poziomu ochrony danych nie da się osiągnąć podczas samodzielnej utylizacji.

Niszczenie dokumentów w Sopocie - na czym polega bezpieczna utylizacja?

Koniec ze strachem o to, że przeoczyłeś jakiś detal, który może doprowadzić do wycieku danych. Mając u boku doświadczonych specjalistów nie musisz martwić się o problemy z RODO. Dopilnujemy, żeby dokumenty były dobrze zabezpieczone podczas transportu, a także później, gdy będą utylizowane w naszej siedzibie.

Naszą pracę wspiera profesjonalna instalacja. To dzięki niej oraz dzięki wyszkolonej obsłudze sprawne i bezpieczne niszczenie dokumentów w Sopocie jest możliwe dla małych i dużych firm. Wiemy, że często sama firmowa niszczarka nie wystarczy, by ochronić cenne dane zawarte w dokumentacji. By zapewnić najwyższą ochronę naszym klientom, poszliśmy kilka kroków dalej. Przetwarzamy dokumenty do postaci, z której w żaden sposób nie da się odzyskać informacji.

Zaufaj doświadczonym specjalistom - jakie inne usługi proponujemy klientom z Sopotu?

Gorąco zachęcamy do nawiązania współpracy z Rhenus Office Systems. O naszym zaangażowaniu świadczy fakt, że działamy zgodnie z certyfikatami ISO 27001 oraz 9001. Każdego dnia wspieramy podmioty z różnych części Polski w dokładnej, bezpiecznej utylizacji. Oprócz niszczenia klienci z Sopotu mogą liczyć także na usługę archiwizacji, digitalizacji i przechowywania akt. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie w rzetelnym zarządzaniem dokumentacją.

Utylizacja dokumentów Sopot - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!