keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Szczecin

Szczecin jest miastem wojewódzkim, położonym w północno-zachodniej Polsce u ujścia Odry. Usytuowany jest na obszarze Wzgórz Bukowych, Równiny Goleniowskiej, Doliny Dolnej Odry i Wzniesień Szczecińskich. Stanowi centrum aglomeracji szczecińskiej. W tym ważnym ośrodku gospodarczym funkcjonują stocznie jachtowe, remontowe, stocznie żeglugi morskiej oraz port morski. To trzecie miasto w kraju pod względem zajmowanej powierzchni. Dzięki działaniu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej obszar przyciąga przedsiębiorców, którym zależy na atrakcyjnym środowisku inwestycyjnym.

Niszczenie dokumentów Szczecin - z czym wiąże się przekazanie tego zadania specjalistom?

Współpraca w tym zakresie z profesjonalistami oznacza znacznie wyższy poziom ochrony niż w przypadku zdecydowania się na taki wariant jak samodzielna utylizacja dokumentów. Wszystko za sprawą wykorzystywanej technologii. Z pomocą specjalnej instalacji sprawnie, szybko i przede wszystkim bezpiecznie zniszczymy wszystkie Twoje przedawnione akta. Działamy na dużą skalę, toteż bez problemu uporamy się nawet z ogromnymi zbiorami. Obsługujemy zarówno niewielkie firmy, jak i klientów korporacyjnych. Każdy klient może mieć pewność, że niszczenie dokumentów przeprowadzi specjalnie przygotowana załoga - sprawdzona pod kątem niekaralności i doskonale znająca obowiązujące procedury.

Niszczenie dokumentacji w Szczecinie

Z Rhenus Office Systems możesz współpracować jednorazowo lub zdecydować się na cykliczną współpracę. W pierwszym przypadku odwiedzimy Twoją siedzibę w ustalonym terminie, zapakujemy akta do specjalnych pojemników, a następnie przewieziemy do naszej siedziby. W przypadku regularnej współpracy wcześniej pozostawione pojemniki, przeznaczone do składowania przedawnionych akt, zostaną wymienione na nowe. W obu przypadkach działania odbywają się sprawnie i nie utrudniają codziennej działalności Twojej firmy.

Niszczenie dokumentacji pochodzącej od naszych klientów ze Szczecina to proces obejmujący zarówno tradycyjne akta papierowe, jak też i elektroniczne nośniki informacji, takie jak dyski:

  • CD;
  • DVD;
  • HDD.

Od początku naszej działalności najważniejszą kwestią było dla nas bezpieczeństwo klientów. Potwierdza to m.in. fakt, że działamy zgodnie z normą ISO 21964. Wszystkie usługi skonstruowaliśmy w taki sposób, by nasi odbiorcy mogli cieszyć się pełną wygodą. Stawiamy na profesjonalizm - dokonujemy darmowej wyceny, doradzamy i udzielamy informacji o tym, jak w praktyce wygląda niszczenie dokumentów w Szczecinie oraz inne nasze usługi. Gdy utylizacja zostanie ukończona, generujemy specjalny certyfikat, potwierdzający realizację procesu.

Utylizacja dokumentów w Szczecinie - co jeszcze warto wiedzieć?

Dbanie o bezpieczeństwo podczas niszczenia akt pozwala uniknąć takich sytuacji jak wyciek danych, straty wizerunkowe oraz kary wynikające ze złamania RODO. Od lat wspieramy przedsiębiorstwa w realizacji tego ważnego obowiązku. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych klientów.

Niszczenie dokumentacji Szczecin - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie i skanowanie dokumentów Szczecin - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Utylizacja, digitalizacja i skanowanie dokumentacji Szczecin - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!