keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Tarnów

Tarnów położony jest w województwie małopolskim nad ujściem rzeki Białej do Dunajca, w centralnym obszarze aglomeracji tarnowskiej. Istotne znaczenie ma tu przemysł chemiczny, ale z sukcesem na terenie miasta rozwijają się także przedsiębiorstwa działające w branży paliwowo-energetycznej, szklarskiej, betonowej i odzieżowej. Tarnów ma duże znaczenie turystyczne i kulturalne. Na szczególną uwagę zasługuje zabytkowa zabudowa miejska. Co roku przyciąga ponad 5 tysięcy studentów, którzy kształcą się na sześciu tarnowskich uczelniach wyższych.

Niszczenie dokumentów Tarnów - szybko, sprawnie i bezpiecznie

Przedawniona dokumentacja to kwestia, której nie warto bagatelizować. Przede wszystkim jest to obowiązek wynikający z przepisów. Przedsiębiorca, jako administrator danych osobowych swoich klientów musi zapewnić takim newralgicznym informacjom najwyższą ochronę. Niszczenie dokumentów w Tarnowie należy zorganizować więc w taki sposób, by w stu procentach przestrzegać RODO. Niestety samodzielna utylizacja nie zapewnia wystarczającego bezpieczeństwa. Z pomocą przychodzą wtedy wyspecjalizowane firmy, dysponujące rozwiniętą infrastrukturą i technologiami pozwalającymi w krótkim czasie zutylizować akta w taki sposób, by nie dało się z nich odzyskać informacji. Właśnie w taki sposób działa Rhenus Office Systems.

Obsługujemy przedsiębiorstwa z różnych części Polski. Współpracują z nami małe, średnie i duże przedsiębiorstwa - decydują się na utylizację cykliczną lub jednorazową. W każdym z tych przypadków kompleksowo zadbamy o:

  • bezpieczny załadunek i transport Twoich akt do naszej siedziby

W tym celu wykorzystujemy sprawdzony system bezpiecznych pojemników.

  • fachową organizację procesu utylizacji

Niszczenie dokumentów w Tarnowie przeprowadzamy z użyciem specjalnej instalacji. Do akt mają dostęp tylko wykwalifikowani pracownicy - rzetelni, doświadczeni i dobrze przeszkoleni.

Utylizacja dokumentów w Tarnowie - dlaczego warto obdarzyć nas zaufaniem?

Zależy nam na tym, by Klienci czuli się z nami bezpiecznie. Naszego zaangażowania dowodzą określone certyfikaty. Każdym etapem utylizacji zajmują się przeszkolone osoby, które wiedzą, jak w fachowy sposób zadbać o ochronę danych zawartych w aktach. Profesjonalna usługa to nie tylko pewność bezpieczeństwa. To też oszczędność czasu. Bez trudu przeprowadzamy utylizację na dużą skalę.

Rozbudowana flota pojazdów, dopracowane procedury oraz wydajnie działające instalacje pozwalają nam terminowo i rzetelnie wykonać niszczenie. W niedługim czasie po odebraniu przez nas akt otrzymasz oficjalny certyfikat potwierdzający realizację bezpiecznej utylizacji. Podmioty współpracujące z Rhenus Office Polska doceniają także to, że oferujemy różnorodne wsparcie w zarządzaniu aktami. Utylizacja dokumentów w Tarnowie to tylko jedno z rozwiązań. Możemy pochwalić się doświadczeniem także w takich działaniach jak archiwizacja, digitalizacja i przechowywanie akt. Z przyjemnością dowiemy się, jak możemy Ci pomóc i udzielimy wyczerpujących informacji na temat każdego z tych procesów.

Niszczenie dokumentacji Tarnów - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!