keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentacji - Wrocław

Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego. Miasto zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Odrą i jej dopływami. Miasto zachwyca zabytkową architekturą i niepowtarzalnym klimatem, który co roku przyciąga rzesze turystów. We Wrocławiu działa wiele centrów usługowych o zasięgu globalnym. Mowa m.in. o centrach biznesowych, specjalizujących się w usługach finansowych, informatycznych i księgowych. Na terenie miasta dynamicznie rozwijają się także usługi bankowe. Działalność badawczo-rozwojowa wspierana jest przez parki technologiczne i przemysłowe.

Niszczenie dokumentów - Wrocław

Umiejętne zaplanowanie procesu niszczenia dokumentów oznacza troskę o każdy jego etap. Wiemy, jak ważne jest profesjonalne przeprowadzenie usługi. Współpraca z Rhenus oznacza, że Państwa dokumenty zostaną:

  • odebrane z siedziby firmy we wcześniej ustalonym terminie,
  • przetransportowane w bezpieczny sposób do naszego obiektu,
  • fachowo zutylizowane.

Do transportu akt wykorzystujemy specjalne pojazdy wyposażone w system GPS. Niezwykle przydatny okazuje się też system bezpiecznych pojemników. Są szczelnie zamykane podczas odbioru i w tej postaci wędrują do naszej instalacji niszczącej. Naszego zaangażowania, dokładności i profesjonalizmu dowodzą przestrzegane normy oraz zadowolenie dotychczasowych klientów. Gorąco zachęcamy do dołączenia do grona firm, które razem z nami zadbały o bezpieczeństwo swoich akt. Wśród nich można znaleźć zarówno mniejsze podmioty, jak i większe przedsiębiorstwa.

Niszczenie dokumentacji we Wrocławiu

Aktualne przepisy nie precyzują, jaka metoda powinna być wykorzystana do utylizacji akt. Dozwolone są więc zarówno biurowe niszczarki, jak i bardziej zaawansowane metody. Chociaż prawo nie nakazuje skorzystania z określonych rozwiązań, zdecydowanie warto wybrać najbezpieczniejszą możliwą opcję. Dlaczego?

Akta przeznaczone do zniszczenia są wypełnione po brzegi cennymi informacjami, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce. Są to nie tylko dane dotyczące samego przedsiębiorstwa, ale też informacje o klientach. Firma, będąc administratorem danych osobowych swoich odbiorców, zobowiązana jest zadbać o ochronę takich informacji. Jeśli na skutek jakichkolwiek zaniedbań dojdzie do naruszenia RODO, przedsiębiorstwo będzie musiało liczyć się ze stratami wizerunkowymi oraz wysokimi karami finansowymi. Nieprawidłowy wybór metody niszczenia może okazać się więc niezwykle brzemienny w skutkach.

Profesjonalna utylizacja dokumentów w zasięgu ręki

Z przyjemnością zatroszczymy się o Państwa zbiory, zapewniając im najwyższą możliwą ochronę. Wszystko za sprawą specjalnej instalacji, która wyróżnia się znacznie większą wydajnością niż biurowe urządzenia. Najważniejsze jest jednak to, że niszczenie dokumentów we Wrocławiu, zrealizowane z pomocą takiego sprzętu, całkowicie niweluje ryzyko wycieku danych. Z przetworzonego nośnika w żaden sposób nie da się odzyskać danych. Utylizacja dokumentów w naszym wykonaniu oznacza więc stuprocentowy komfort i pewność, że o przedawnione akta zadbano zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jesteśmy do dyspozycji - niszczenie, digitalizacja i skanowanie dokumentacji Wrocław!

Niszczenie dokumentów we Wrocławiu nie musi być przykrym, trudnym do zrealizowania zadaniem. Wręcz przeciwnie - można o to zadbać szybko i bez niepotrzebnego stresu. Każdego dnia dowodzimy, że jest to możliwe. Jesteśmy tu po to, by wyręczyć Państwa w problematycznych obowiązkach związanych z zarządzaniem dokumentacją. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami oraz do sprawdzenia pozostałych usług, takich jak archiwizacja czy digitalizacja akt.

Utylizacja dokumentów Wrocław - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Niszczenie i digitalizacja dokumentów Wrocław - dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Niszczenie, digitalizacja i skanowanie dokumentów Wrocław - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!