keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Zamość

Zamość to miasto województwa lubelskiego - leży w południowej jego części. Dla regionu ma znaczenie kulturalne, turystyczne, a także edukacyjne. Warto go odwiedzić głównie z powodu zabytkowego Starego Miasta - jego zabudowa została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Naturalną atrakcją jest natomiast pas wzniesień Roztocze. W Zamościu działają zakłady przemysłu spożywczego i przetwórczego, jednak to rolnictwo odgrywa na tym obszarze największe znaczenie - Zamojszczyzna funkcjonuje m.in. jako miejsce skupu produktów rolnych.

Jak prawidłowo przeprowadzić niszczenie dokumentów w Zamościu?

Utylizacji podlegają różnorodne dokumenty firmowe. Gdy okres przechowywania umów, faktur, dokumentacji księgowej, kadrowej itp. minie, należy zniszczyć zbiory. Istotne jest to, żeby wybrać sposób zapewniający bezpieczeństwo. Przepisy nie precyzują konkretnych rozwiązań na tym polu. Określają jednak konsekwencje prawne i finansowe w wypadku wycieku danych (mówi o tym m.in. RODO). Dobrze jest mieć u swojego boku specjalistów, którzy pomogą nam uniknąć takich problemów.

Proponujemy Państwu profesjonalną usługę. Klienci z Zamościa mogą mieć pewność, że niszczenie dokumentów zostanie przeprowadzone:

  • w bezpiecznych warunkach;
  • przy użyciu nowoczesnej technologii;
  • zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Niezwykle istotne jest także to, że w Rhenus o niszczenie Twoich akt zadba doświadczona, świetnie przeszkolona załoga. Przekazując nam swoje zbiory zyskujesz pewność, że zajmą się nimi jedni z najlepszych specjalistów na rynku. Jakości naszych usług dowodzi szerokie grono klientów, którzy podejmują z nami stałą współpracę.

Niszczenie dokumentacji Zamość - przekaż zadanie specjalistom i śpij spokojnie

Samodzielne zaplanowanie procesu niszczenia dokumentów to skomplikowane zadanie. Należy wyznaczyć do tego konkretnych pracowników, zaplanować, jaka technologia zostanie użyta, wyznaczyć wystarczające miejsce. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy akt jest naprawdę dużo. Codziennie pomagamy firmom z różnych branż uporać się z tym zadaniem. Na nasze usługi decydują się zarówno mniejsze przedsiębiorstwa, jak i większe podmioty, potrzebujące pomocy z masowym niszczeniem akt. Opracowaliśmy procedury, pozwalające nam zająć się tą sprawą szybko, sprawnie i bezpieczne. W tym czasie nasi Klienci mogą ze spokojem zajmować się codziennymi obowiązkami. Serdecznie zapraszamy do dokładniejszego sprawdzenia naszej oferty. Z przyjemnością przybliżymy szczegóły na jej temat.

Utylizacja dokumentów Zamość - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!