keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów - Zielona Góra

Zielona Góra leży w zachodniej Polsce na terenie województwa lubuskiego. Zajmuje 24 miejsce pod względem liczby ludności. Walory estetyczne Zielonej Góry sprawiają, że zdecydowanie warto odwiedzić to miasto. Na szczególną uwagę zasługuje przedwojenna zabudowa miejska. Pod względem gospodarczym największe znaczenie w Zielonej Górze ma przemysł informatyczny, a także przemysł elektryczny. Z powodzeniem działają tutaj podmioty, zajmujące się produkcją elektroniki oświetleniowej, budową maszyn, obróbką metalu oraz przemysłem chemicznym, drzewny oraz meblowym.

Niszczenie dokumentów Zielona Góra

Jak zadbać o wrażliwe dane zawarte w firmowej dokumentacji? Jednym z ważnych aspektów jest bezpieczne niszczenie dokumentów. Podczas nieprawidłowo przeprowadzonej utylizacji pojawia się bowiem ryzyko złamania RODO, co grozi konsekwencjami prawnymi i finansowymi. Aby zapobiec takiej sytuacji, należy dokładnie zaplanować proces i wybrać odpowiednią metodę niszczenia. Zwykła firmowa niszczarka często okazuje się niewystarczająca. Wydajność urządzeń pozostawia wiele do życzenia, co widać szczególnie wtedy, gdy chcemy zniszczyć duże ilości akt. Na szczęście niszczenie dokumentów w Zielonej Górze wcale nie musi tak wyglądać.

Zatroszcz się o bezpieczeństwo ze sprawdzoną firmą

Od lat zajmujemy się utylizacją akt. Klientom z Zielonej Góry oferujemy dopracowaną usługę, którą warto docenić z powodu:

  • bezpieczeństwa

Ochrona danych naszych klientów jest dla nas priorytetem, czego dowodzą posiadane przez nas certyfikaty i spełniane normy. Każde przedsiębiorstwo powinno chronić swoje wrażliwe informacje. Takie działania w pojedynkę bywają trudne. Ułatwia je dostęp do odpowiedniej technologii oraz znajomość obowiązujących przepisów. Jesteśmy przekonani, że z nami bez problemu wywiążesz się z obowiązków, które na Twoją firmę nakłada prawo.

  • oszczędności czasu

Niszczenie dokumentów z pomocą wydajnej instalacji zapewnia szybkie uporanie się z problemem. Zamiast spędzania wielu godzin przy niszczarce, wystarczy przekazać nam zbiory. My zajmiemy się resztą. Odbierzemy akta, przetransportujemy akta, przeprowadzimy niszczenie dokumentów, a następnie wygenerujemy dokument oficjalnie potwierdzający utylizację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, na czym dokładnie polega profesjonalne niszczenie dokumentów w Zielonej Górze, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Z przyjemnością dopasujemy kształt usługi do twoich potrzeb i zadbamy o utylizację umów, dokumentów księgowych, kadrowych, faktur, akt osobowych i wiele innych.

Utylizacja dokumentów Zielona Góra - jak troszczymy się o bezpieczeństwo informacji?

Utylizacja akt firmowych zawsze powinna przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Zaniedbania na tym polu mogą sporo kosztować - wyciek poufnych informacji często oznacza karę grzywny oraz utratę zaufania klientów do Twojej firmy.

Niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to pewność, że Twoje informacje są strzeżone i nie trafią w niepowołane ręce. Dbamy o to, pilnie nadzorując proces transportu akt do naszej siedziby oraz korzystając z nowoczesnej instalacji niszczącej.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda niszczenie, archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!