Aktualności

Nowa niszczarnia Rhenus Office Systems Poland w Bielanach Wrocławskich

Rhenus Office Systems otwiera nowy oddział na Dolnym Śląsku. Niszczarnia w Bielanach Wrocławskich pozwoli nam jeszcze efektywniej obsługiwać proces niszczenia dokumentów dla naszych Klientów i być bliżej przedsiębiorstw, które stawiają na wygodną, bezpieczną i ekologiczną usługę.

Wydajne i ekologiczne niszczenie dokumentów

To już czwarta niszczarnia Rhenus Office Systems Poland, po lokalizacjach w Poznaniu, Chorzowie i Nadarzynie (gdzie znajduje się także nasze najnowocześniejsze archiwum). Usytuowanie w pobliżu Wrocławia oraz bezpośrednim sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych umożliwia jej sprawną obsługę Klientów z południowo-zachodniej części kraju. Własna flota pojazdów monitorowanych GPS jest gwarancją odbiorów z dowolnej lokalizacji w regionie w najkrótszym możliwym terminie.

Niszczarnia Rhenus Office Systems Poland to najnowocześniejsza i największa niszczarnia na Dolnym Śląsku. Jej sercem jest nowoczesna instalacja niszcząca, dzięki której jesteśmy w stanie zniszczyć do 15 ton dokumentacji na dobę. Wysoka wydajność procesu niszczenia pozwala nam obsługiwać coraz większą liczbę zadowolonych Klientów i zapewnić efektywną realizację usługi niszczenia dokumentów

Cały proces jest w pełni zautomatyzowany – od umieszczenia dokumentów w instalacji, przez taśmę sortowniczą i niszczenie, aż po belowanie ścinek gotowych do recyklingu. Sprasowane bele gotowe są do wyjazdu do zakładów papierniczych, dzięki czemu nasi Klienci mają gwarancję, że ścinki zostaną powtórnie wykorzystane, wspierając tworzenie obiegu gospodarki cyrkularnej

Bezpieczeństwo danych ponad wszystko

Kluczowym aspektem utylizacji dokumentów jest pełne bezpieczeństwo danych. Nasza nowa niszczarnia w Bielanach Wrocławskich spełnia wyśrubowane standardy, dzięki którym możemy niszczyć dokumenty zawsze zgodnie z normami ISO 21964 i ISO 27001.

Jak wszystkie nasze obiekty, niszczarnia jest wyposażona w kontrolę dostępu osób i pojazdów, wideomonitoring, całodobową lokalną ochronę 24/7 oraz systemy przeciwpożarowy i przeciwwłamaniowy. Samochody dostawcze wjeżdżają prosto na teren monitorowanej hali, gdzie rozładowywane są bezpieczne pojemniki oznaczone barkodami. Skanowanie kodów i ich rejestracja w systemie MWA pozwala klientom na pełną kontrolę procesu niszczenia, dzięki możliwości śledzenia losu każdego pojemnika. 

Niszczarnia w Bielanach Wrocławskich to kolejny obiekt, który pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługę niszczenia dokumentów, z której od lat jest dumne Rhenus Office Systems Poland.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, aby Twoje dokumenty były niszczone bezpiecznie i ekologicznie, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy podpowiedzą, jaki model usługi będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.