keyboard_arrow_up

Niszczenie dokumentów w systemie bezpiecznych pojemników

System Bezpiecznych Pojemników

SYSTEM BEZPIECZNYCH POJEMNIKÓW

Wiele przedsiębiorstw, szczególnie tych o rozbudowanej strukturze i przetwarzających tysiące dokumentów zawierających dane wrażliwe, takie jak dane osobowe czy poufne informacje dotyczące działalności rynkowej organizacji, nie posiada odpowiedniego zaplecza do zapewnienia zgodnego z prawem, trwałego usunięcia danych. Rhenus Office Systems Poland oferuje rozbudowany wachlarz w pełni bezpiecznych, oszczędnych i przyjaznych dla środowiska usług, w tym niszczenie i utylizację dokumentów oraz innych nośników informacji. Stosowany przez nas system wymiennych, aluminiowych pojemników umożliwia całkowite zabezpieczenie wrażliwej dokumentacji od momentu jej zbiórki, poprzez transport, a skończywszy na jej profesjonalnej utylizacji.

Wybierz pojemnik i sprawdź pojemność

Wybierz pojemnik, kliknij i sprawdź pojemność

Pojemnik S120
Pojemnik S240
Pojemnik T70
Pojemnik T21
Pojemnik T61
chevron_left
chevron_right
1
5
Secure HD

Pojemnik Secure HD 120l

Objętość: 120 litrów
Wymiary: 92 x 47 x 48
Ładowność: do 65 kg dokumentów lub ok. 17-20 segregatorów
Zabezpieczenie: Unikalny, indywidualny numer, zamek na klucz
Secure HD

Pojemnik Secure HD 240l

Objętość: 240 litrów
Wymiary: 105 x 56 x 65
Ładowność: do 120 kg dokumentów lub ok. 35 segregatorów
Zabezpieczenie: Unikalny, indywidualny number, zamek na klucz
T70

Pojemnik - T70 70l

Objętość: 70 litrów
Wymiary: 56 x 40 x 40
Ładowność: do 35 kg dokumentów lub ok. 10 segregatorów
Zabezpieczenie: Unikalny, indywidualny number, zamek na klucz
T21

Pojemnik - T21 250l

Objętość: 250 litrów
Wymiary: 104,5 x 45,5 x 55,5
Ładowność: do 130 kg dokumentów lub ok. 35-40 segregatorów
Zabezpieczenie: Unikalny, indywidualny number, zamek na klucz
T61

Pojemnik - T61 600l

Objętość: 600 litrów
Wymiary: 104,5 x 119 x 75
Ładowność: do 320 kg dokumentów lub ok. 80-90 segregatorów
Zabezpieczenia: Unikalny, indywidualny number, zamek na klucz

{CTA_PHONE}

{CTA_EMAIL}

Jak wygląda proces świadczenia usługi niszczenia dokumentów?

Proces świadczenia usługi niszczenia dokumentów
Proces świadczenia usługi niszczenia dokumentów

Dostarczenie i odbiór bezpiecznych pojemników

Po zamówieniu usługi niszczenia klienci otrzymują bezpieczne pojemniki na dokumenty lub inne nośniki danych (o pojemności od 70 l do 600 l).

Następnie, w zależności od ustaleń umownych, następuje jednorazowa lub cykliczna wymiana pojemników.

Pełne pojemniki zostaną w protokolarny sposób odebrane z siedziby klienta i przetransportowane samochodem ciężarowym wyposażonym w system nawigacji satelitarnej GPS do instalacji niszczącej.

niszczenie dokumentacji Białystok - niszczenie dokumentów Częstochowa - utylizacja dokumentów Częstochowa

Niszczenie dokumentów

 • Niszczenie dokumentów odbywa się w zabezpieczonym, strzeżonym obiekcie, zgodnie z normą ISO 21964;
 • Nad prawidłowym przebiegiem procesu czuwa doświadczony personel;
 • Certyfikat zniszczenia dokumentów zostanie wygenerowany automatycznie przez system informatyczny;
 • Dzięki numeracji barcodem każdego pojemnika, certyfikat otrzymasz wraz z fakturą VAT (nie później niż 14 dni po zniszczeniu dokumentów);
 • Klient dokonuje płatności za usługę dopiero po otrzymaniu faktury i certyfikatu zniszczenia dokumentów.
niszczenie dokumentów Lublin - niszczenie dokumentów Opole

Zobacz video z procesu niszczenia

Nasi eksperci chętnie doradzą i udzielą wsparcia, bez względu na to, czy chodzi o profesjonalne niszczenie bieżącej dokumentacji biurowej w niewielkich ilościach, masowe niszczenie wielu ton dokumentów papierowych z zasobów archiwum zakładowego, czy też niszczenie i utylizację cyfrowych nośników informacji (CD, DVD, HDD). Na koniec klient otrzyma pisemne poświadczenie zniszczenia.

Niszczenie dokumentów - informacje

Musisz wiedzieć, że:

 • Posiadamy najwyższą w branży polisę OC kontraktowego i deliktowego z sumą 10 milionów złotych;
 • Oferujemy możliwość sporządzenia bezpłatnej wyceny w ciągu 24 godzin - zadzwoń na infolinię 801 013 014 i dowiedz się więcej;
 • Gwarantujemy najlepsze ceny niszczenia dokumentów dzięki skali działalności. Nasze auta odbierają dokumenty w każdym z 380 powiatów w Polsce przynajmniej raz w tygodniu;
 • W 15 największych miastach w Polsce jesteśmy codziennie. Proponujemy szybkie terminy realizacji w bardzo rozsądnych cenach.

Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo

Klientom zapewniamy pełną ochronę wrażliwych i poufnych informacji. Z nami znika ryzyko wydostania się danych na zewnątrz m.in. w formie wycieku, którego konsekwencje mogą być liczone w setkach tysięcy czy nawet milionach złotych. Profesjonalne niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu to nowoczesna infrastruktura, stanowiąca podstawę maksymalnego bezpieczeństwa i wydajności. Obejmuje ona:

Jak oszacować ilość dokumentów do zniszczenia?

Jak oszacować ilość dokumentów do zniszczenia?

Aby dowiedzieć się jak oszacować ilość dokumentów do zniszczenia, zapoznaj się z przygotowanym przez nas artykułem.

Przejdź do artykułu
Jak oszacować ilość dokumentów do zniszczenia?
 • 3 nowoczesne oddziały z wysokowydajnymi instalacjami niszczącymi;
 • tysiące specjalistycznych pojemników do zbiórki dokumentów z indywidualnym zamkiem;
 • własną flotę 34 pojazdów monitorowanych przez GPS;
 • codzienne niszczenie materiałów w 3 klasie utajnienia wg normy ISO 21964;
 • certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO 27001) i zarządzania jakością (ISO 9001);
 • odpowiednio wykwalifikowany i zweryfikowany pod kątem niekaralności personel, zobowiązany do zachowania tajemnicy;
 • zezwolenie na gospodarkę odpadami oraz licencję transportową.
niszczenie dokumentacji Opole - niszczenie dokumentacji Rzeszów - niszczenie dokumentów Rzeszów
Certyfikaty jakości

Niszczenie dokumentów w systemie bezpiecznych pojemników

Zastanawianie się nad wyborem sposobu niszczenia, szacowanie czasu, potrzebnego na utylizację, rozważania dotyczące tego, jak pozbyć się przetworzonych akt - te kwestie spędzają sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Ich wątpliwości w żaden sposób nie są przesadzone. Informacja to moc, która w złych rękach może doprowadzić do katastrofy.

Niezależnie od tego, jaki typ działalności prowadzisz i na jaką skalę działasz, chcesz uniknąć kar finansowych i strat wizerunkowych. Z tego powodu grono odbiorców naszych usług jest tak bardzo zróżnicowane. Jest jednak coś, co łączy wszystkie te podmioty - chęć sprawnego uporania się z niepotrzebnymi aktami, bez strachu o konsekwencje wycieku danych. Aby to ułatwić, formalności ograniczyliśmy do minimum - po protokolarnych odbiorze pojemników, akta zostają przewiezione do instalacji niszczącej, a po ukończeniu procesu generowane jest oficjalne potwierdzenie niszczenia w postaci certyfikatu.
 

Profesjonalne niszczenie dokumentacji na wyciągnięcie ręki - alternatywa dla biurowych urządzeń

 

Utylizacja akt na własną rękę może stanowić spory problem, zwłaszcza jeśli nie dysponuje się odpowiednią infrastrukturą. To ona odpowiada za to, że proces przebiega szybko i bezpiecznie. Biurowe niszczarki nie zawsze są w stanie zapewnić pożądany poziom ochrony danych. Oprócz przetworzenia akt trzeba z uwagą podejść także do wyboru miejsca, w którym dokumenty zostaną umieszczone po zniszczeniu. Chociaż ścinki akt traktowane są jak zwykłe śmieci, nadal mogą stanowić zagrożenie dla tajności informacji.

Klienci Rhenus nie muszą zaprzątać sobie głowy tym, co dzieje się z ich dokumentacją po zniszczeniu. Utylizacja akt w naszym wykonaniu przebiega w taki sposób, by odtworzenie informacji w żaden sposób nie było możliwe. W efekcie firmy, które nam zaufały, mogą cieszyć się stuprocentową pewnością, że ich dane są w odpowiedni sposób chronione.

 

Zaplanujemy niszczenie dokumentów i akt od A do Z

 

Rzetelne zaplanowanie procesu jest szczególnie ważne, gdy niszczenie przebiega na większą skalę. Regularnie współpracują z nami podmioty, dysponujące ogromnymi ilościami dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Aby w profesjonalny sposób zająć się takimi zbiorami, opracowaliśmy procedury, uwzględniające:

 1. właściwe zabezpieczenie obiektu;
 2. doskonałe przeszkolenie pracowników;
 3. weryfikację poprawności procesu na każdym etapie utylizacji.

Dokładność i zaangażowanie, z którym podchodzimy do realizacji usługi, pozwala nam w pełni wywiązać się z powierzonego nam zadania. Podmioty, wybierające współpracę z Rhenus w zakresie niszczenia akt doceniają także czas realizacji usługi. Każdego dnia naszej pracy dowodzimy, że utylizacja akt wcale nie musi być czasochłonną czynnością, związaną ze stresem o bezpieczeństwo informacji. Z nami poczujesz się pewnie i będziesz mógł skupić uwagę na innych obowiązkach, związanych z prowadzeniem Twojej firmy.
 

Niszczenie dokumentów - tu nie ma miejsca na pomyłkę
 

Od momentu odebrania dokumentacji od klienta postępujemy zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami. Powstały one z myślą o tym, byś mógł w minimalnym stopniu zaangażować się w niszczenie dokumentów. Takie podejście cenią firmy, które działają bardzo dynamicznie i nie mogą pozwolić sobie na opóźnienia czy jakiekolwiek przestoje w związku z odbiorem akt przeznaczonych do utylizacji. We wcześniej ustalonym terminie pojawimy się w Twojej siedzibie, a następnie sprawnie przeprowadzimy wymianę pojemników, bez zaburzenia codziennego funkcjonowania firmy.

Chcesz przekazać akta sprawdzonemu usługodawcy i przestać martwić się o utylizację dokumentów? Dzięki współpracy z nami możesz spać spokojnie, bo dopilnujemy, by wszystko przebiegło zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Wcześniej wspomniany system numerowania pojemników barcodem oraz wykorzystywanie nawigacji GPS wykluczają możliwość jakiejkolwiek pomyłki. Decydując się na niszczenie dokumentów z Rhenus, wybierasz profesjonalną, dopracowaną pod każdym kątem usługę, z której chętnie skorzystasz ponownie.
 

Jak wygląda początek współpracy z naszą firmą?
 

Niszczenie akt z naszą pomocą to jeden z najłatwiejszych sposobów na rozwiązanie problemu, z którym mierzy się każde przedsiębiorstwo. Od pierwszych chwil współpracy możesz liczyć na rzeczowe doradztwo. W przejrzysty sposób prezentujemy klientowi modele współpracy, a po poznaniu specyfiki jego działalności, zaproponujemy najdogodniejszą opcję. Z przyjemnością przybliżymy, na czym dokładnie polega cykliczna wymiana pojemników oraz w jaki sposób przebiega jednorazowe przedsięwzięcie tego typu. Od samego początku dbamy o to, żeby współpraca z nami oznaczała dla Ciebie komfort i brak wątpliwości co do kształtu usługi. Niszczenie dokumentów z naszymi ekspertami to nie tylko pełne bezpieczeństwo danych. To także poczucie bezpieczeństwa, płynące:

 1. ze świadomości, że nad przebiegiem całego procesu czuwają profesjonaliści;
 2. z jasnego przepływu informacji i pewności klienta co do przebiegu niszczenia akt.


Jak troszczymy się o jakość proponowanych usług?
 

Niszczenie dokumentacji to opcja, z której mogą skorzystać klienci z różnych części Polski. W trakcie rozwijania naszej działalności na tak szeroką skalę, nie zapomnieliśmy o tym, co najważniejsze - właściwe zabezpieczenie procesu, indywidualne podejście do potrzeb klienta i bezproblemowy kontakt z naszym zespołem. Wierzymy, że tylko tak skonstruowana usługa może być odpowiedzią na zróżnicowane oczekiwania, przedstawiane przez biznesy, które zdecydowały się na to, by utylizację dokumentów przeprowadzić właśnie z nami.

Jak niszczyć dokumenty z firmą Rhenus?

Niszczenie akt zaprojektowaliśmy w taki sposób, by nasi Klienci mogli nam przekazać cały proces. W rezultacie nie muszą stresować się ani transportem akt, ani ich bezpieczną utylizacją. Działamy na szeroką skalę, ale jednocześnie jesteśmy w stanie zadbać o każdy szczegół realizowanej usługi. Nasz zespół chętnie dowie się, jak może pomóc Ci w obsłudze dokumentów fizycznych i elektronicznych. Niezależnie od tego, gdzie przebiega utylizacja dokumentów firmowych - umiejętnie zaplanujemy wszystkie działania. Z nami dowiesz się, jak zniszczyć dokumenty bezpiecznie, tanio i szybko.

Zniszczenie dokumentów z danymi osobowymi - pozbądź się strachu o bezpieczeństwo swoich danych

Samodzielna utylizacja dokumentów to duże wyzwanie z kilku względów. Już na poziomie organizacyjnym mogą pojawić się pewne trudności, szczególnie jeśli zastanawiasz się, jak zniszczyć dokumenty w dużych ilościach. Największym problemem, z którym borykają się firmy, jest jednak bezpieczeństwo. Przeważnie przedsiębiorstwom brakuje środków, wiedzy i czasu, by zadbać o nie w stu procentach. Utylizacja dokumentów z firmą Rhenus oznacza taki poziom zabezpieczenia informacji, którego nie dałoby się osiągnąć w pojedynkę. Niszczymy dokumenty w 3 klasie utajnienia wg normy ISO 21964, wykorzystując przy tym zaawansowane technologicznie rozwiązania. Na koniec Klient otrzymuje certyfikat zniszczenia dokumentów.

Utylizacja dokumentów księgowych - brakowanie dokumentacji firm na jasnych zasadach

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda niszczenie dokumentów księgowych? Z nami możesz liczyć na takie korzyści, jak:

 1. atrakcyjne ceny

  To zasługa skali naszego działania. Dzięki niej możemy zadbać o niszczenie dokumentów w bardzo przystępnych cenach.
 2. wygoda i spokój

  W 15 największych miast Polski jesteśmy codziennie po odbiór dokumentów do zniszczenia. Dojeżdżamy w dogodnych terminach. Oferujemy bezpłatną wycenę w 24h oraz najwyższą polisę w branży.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze - na czym polega stosowanie systemu bezpiecznych pojemników?

Niszczenie dokumentów i utylizacja akt zawsze jest przeprowadzana zgodnie z RODO. Priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo danych naszych Klientów. Stosujemy system bezpiecznych pojemników, które idealnie sprawdzają się do gromadzenia akt oraz do ich transportu. Niszczenie dokumentacji z pomocą bezpiecznych pojemników to pewność, że akta bezpiecznie dotrą do naszej instalacji.

Naszą siłą jest także świetnie przeszkolona załoga. Niszczenie dokumentacji to nie tylko zabezpieczenia techniczne - liczy się przede wszystkim człowiek. Dzięki profesjonalnej kadrze z wieloletnim doświadczeniem sam proces obsługi systemu pojemników na niszczone dokumenty przebiega sprawnie. Utylizacja dokumentów jest realizowana zgodnie z normami ISO 9001 oraz ISO 27001.

Kto korzysta z naszych usług?

Case Study OKE Poznań
Case Study ANS WSZiA w Opolu
Case study INTER CARS
Case study Hochland
Case study Agata Meble
Case study GLS
Case study Polpharma
chevron_left
chevron_right
1
7

OKE Poznań

Kiedy w ciągu kilku dni trzeba odebrać kilkadziesiąt ton dokumentów, sprawne działanie to podstawa. Liczy się baza logistyczna, doświadczony zespół i dobra organizacja. Wtedy nie straszne jest żadne wyzwanie.
Zobacz Case Study

ANS WSZiA w Opolu

Uczelnie wyższe to ważna grupa podmiotów o szczególnych potrzebach w zakresie zarządzania danymi. Podobnie jak placówki medyczne czy banki gromadzą znaczne ilości informacji zawierających dane osobowe, w tym dane wrażliwe. Bywają one zapisane w tradycyjny sposób na papierze, ale też na nośnikach elektronicznych. Niezależnie od formy utrwalenia zawsze wymagają szczególnych procedur podczas procesu niszczenia.
Zobacz Case Study

INTER CARS

Dostosowanie sposobu odbioru i niszczenia dokumentacji do potrzeb klienta to podstawa pracy Rhenus Office Systems. Nie chodzi jednak wyłącznie o ustalenie wygodnego harmonogramu pracy, ale również o formę odbiorów. W przypadku Inter Cars S.A. to właśnie palety okazały się najlepszym rozwiązaniem.
Zobacz Case Study

Hochland

Regularne niszczenie dokumentacji w siedzibie firmy to wyzwanie, które wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania pracowników, ale i profesjonalnego sprzętu. Spełnienie tych warunków wbrew pozorom nie jest proste, nawet dla dużych korporacji. Nie bez powodu coraz więcej firm decyduje się na outsourcing tego typu procesów.
Zobacz case study

Agata Meble

Odbiory dokumentów do niszczenia bardzo często odbywają się raz w miesiącu albo kilka razy do roku. Co jednak, jeśli klient potrzebuje połączyć te dwa typy usług? W Rhenus Office Systems staramy się odpowiadać na bardzo indywidualne potrzeby i za każdym razem tworzymy spersonalizowany model tak, aby w maksymalny sposób odpowiadał on potrzebom klienta.
Zobacz Case Study

GLS (General Logistics Systems Poland)

W związku z dynamicznym rozwojem rynku e-commerce, branża kurierska ulega szybkim zmianom. Powstanie kolejnych oddziałów i znaczny wzrost liczby dokumentów transakcyjnych wywołały potrzebę wprowadzenia bezpiecznego systemu odbierania i niszczenia dokumentów.
Zobacz Case Study

Polpharma

Grupa POLPHARMA jest największym polskim producentem leków. Należące do niej spółki oraz zakłady produkcyjne rozproszone są na terenie całego kraju. Klient szukał partnera o zasięgu ogólnopolskim do obsługi w zakresie odbioru i niszczenia nośników informacji przede wszystkim w tradycyjnej papierowej formie.
Zobacz Case Study