keyboard_arrow_up

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów - Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski leży w zachodniej części kraju, w województwie lubuskim, nad rzeką Wartą. Miasto ma duże znaczenie kulturalne. Działa tu wiele placówek muzealnych i teatralnych, m.in. Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta, Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. czy Amfiteatr Gorzowski. To również istotny ośrodek przemysłowy. Przeważają tu podmioty zajmujące się przemysłem lekkim, energetycznym, maszynowym, chemicznym. Miasto zlokalizowane jest na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Archiwizacja danych Gorzów Wielkopolski - ten obowiązek wcale nie musi być problemem

Zaplanowanie archiwizacji bywa sporym wyzwaniem, szczególnie jeśli nasze zbiory są naprawdę pokaźne. Nie jest tutaj wskazany pośpiech, bo nawet najmniejsza pomyłka może znacznie w przyszłości poważnie utrudnić wyszukiwanie akt. Dodatkowo osoba zajmująca się takim porządkowaniem musi być zaznajomiona z uniwersalnymi regułami. To dzięki nim nowo stworzone archiwum będzie rzeczywiście funkcjonalne dla wszystkich zatrudnionych osób.

Archiwizowanie dokumentów z Rhenus oznacza, że nie zostaniesz z tym obowiązkiem sam. Zaplanujemy i przeprowadzimy go za Ciebie. Będziemy przy tym bazować na:

  • latach zdobytego doświadczenia,
  • znajomości zasad archiwizacji,
  • znajomości aktualnych przepisów.

W dodatku całym procesem zajmiemy się sprawnie. Nie będziesz musiał długo czekać na zwrot swoich dokumentów. Dla tych wszystkich powodów współpracę z nami wybierają klienci z różnych części Polski. Dzięki szeroko zakrojonemu działaniu archiwizacja dokumentów dostępna jest także w Gorzowie Wielkopolskim. Ale to nie wszystko, co proponujemy klientom z tego miasta.

Przechowywanie dokumentów w Gorzowie Wielkopolskim - zabezpiecz dane przed kradzieżą

Ochrona danych osobowych to sprawa, do której należy podejść kompleksowo. Drobiazgowe podejście do zabezpieczenia procesu archiwizacji wiele nie da, jeśli później akta będą przechowywane w niedostosowanym pomieszczeniu. Z nami zadbasz również o tę kwestię.

Wiemy, że nośniki informacji wymagają optymalnych warunków przechowywania. Jeśli temperatura lub wilgotność są nieodpowiednie, szybko dojdzie do przedwczesnego niszczenia akt. Wszystkie nasze obiekty zostały zaprojektowane w taki sposób, by tego uniknąć. Z przyjemnością opowiemy więcej o zabezpieczeniach, które stosujemy w ramach realizacji usługi przechowywanie dokumentów oraz przybliżymy, jak zajmujemy się archiwizacją. Zapraszamy do kontaktu.

Przechowywanie i porządkowanie dokumentów Gorzów Wielkopolski - jak dbamy o bezpieczeństwo?

Zarchiwizowaną dokumentację należy przechowywać w odpowiednich warunkach. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnego zniszczenia nośników - papierowych lub elektronicznych - oraz zapobiec wyciekom informacji.

Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu odbywa się w specjalnie przygotowanych, zabezpieczonych obiektach archiwizacyjnych. Najpierw jednak sporządzona zostanie oficjalna ewidencja.

Dlaczego warto nam zaufać?

Klienci przekazujący nam swoje zbiory mogą liczyć na kompleksową pomoc. W Rhenus Office Systems Poland już od pierwszych chwil realizacji usługi oferujemy przydatne wsparcie, polegające m.in. na dostarczeniu pudeł archiwizacyjnych i spakowaniu akt. Organizujemy bezpieczny transport dokumentów do naszej siedziby. Do tego celu wykorzystujemy specjalne pojemniki oraz pojazdy wyposażone w GPS.

Z przyjemnością udzielimy więcej informacji o tym, jak wygląda archiwizacja i przechowywanie dokumentów.

Archiwizowanie dokumentów Gorzów Wielkopolski - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!