keyboard_arrow_up

Outsourcing i automatyzacja

BPO - BUSINESS PROCESS OUTSOURCING

Współpraca z zewnętrznym podmiotem powoduje, że usługodawca zyskuje znaczący wgląd w sposób realizacji procesu, mogąc tym samym składać klientom konkretne propozycje. Tym właśnie jest BPM (ang. business process management), czyli optymalizacja procesów biznesowych. Obejmuje ona analizę oraz wdrożenie skutecznych metod dążących do podniesienia wydajnośc działań wykonywanych przez organizację, skutkując poprawą efektywności i oszczędnością kosztów.

Na jakie korzyści możesz liczyć?

Rozwiązania oferowane przez Rhenus Office Systems Poland obejmują czynności związane z wdrażaniem elektronicznego obiegu dokumentów i informacji w ramach usprawnionych przepływów pracy (workflow) oraz rejestracją danych w systemach klienta. 

Korzyści takich działań wynikają z indywidualnych ustaleń z klientem, jednakże najistotniejsze z nich to:

1. uwolnienie potencjału zatrudnionych pracowników;

2. możliwość skoncentrowania działań na procesach front-office;

2. tworzenie dodatkowej wartości dla organizacji.

Jednym z wykorzystywanych narzędzi w tym zakresie są systemy RPA (Robotic Process Automation), czyli automatyzacji procesów z zastosowaniem software robotów. Wiodące rozwiązania na rynku to Kofax Kapow, UiPath, Automation Anywhere, NICE czy Blue Prism. Software robot jest oprogramowaniem uczącym się i naśladującym czynności o charakterze rutynowym i powtarzalnym, wykonywanym przez człowieka (np. wystawianie dokumentów, wprowadzanie danych do systemów lub pomiędzy systemami, standardowa komunikacja z Klientem, itd). Do innych istotnych zalet rozwiązania należy zaliczyć:

  1. łatwość wdrożenia (kilka tygodni);
  2. szybki zwrot z inwestycji (typowe ROI >100%-300% w czasie 3-12mcy);
  3. możliwość pracy robota w trybie 24/7 (efektywność).

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami!