keyboard_arrow_up

E-faktura - obsługa faktur zakupowych

Nowy wymiar obsługi

Nowy wymiar obsługi

Firma dynamicznie się rozwija, a dział księgowości nie nadąża? Masz poczucie, że pion finansowy zamiast pracować nad optymalizacją kosztów i rozliczeń, skupia się głównie na wprowadzaniu faktur do systemu? A może giną ważne faktury przez co zdarza się, że w firmie brakuje kluczowego produktu lub usługi? Jeżeli chociaż jeden z powyższych tematów nie jest Ci obcy i zastanawiasz się nad jego rozwiązaniem, sprawdź e-fakturę. To nowe narzędzie wystarczy, aby uniknąć wszystkich problemów i zwiększyć efektywność procesu obsługi księgowej.

Wyzwania XXI wieku

Problemem wielu firm staje się rosnąca liczba faktur kosztowych, przesyłanych w różnych formatach, wersji papierowej lub elektronicznej, a często w obu. To jeszcze bardziej wydłuża i tak rozbudowane czynności kancelaryjne: od przyjęcia dokumentu, wprowadzenia danych do systemu, po archiwizację dokumentu. Efekt? Utrudniony dostęp do informacji w trakcie kontroli skarbowej lub audytu finansowego. Wprowadzenie usprawnień w przepływie środków finansowych w firmie to dzisiaj absolutna konieczność.

{CTA_PHONE}

{CTA_EMAIL}

Czy wiesz, że...

Od stycznia 2022 roku firmy mogą skorzystać z Krajowego Systemu e-Faktur dobrowolnie, natomiast w 2024 roku KSeF stanie się rozwiązaniem obligatoryjnym. Nasze rozwiązanie jest gotowe do integracji z Krajowym Systemem eFaktur.

Nasze rozwiązanie: E-faktura

E-faktura to więcej niż program czy aplikacja, która ma służyć do wprowadzania danych. To kompleksowe rozwiązanie, które zwalnia Cię z konieczności myślenia o sprzęcie, biurze, oprogramowaniu i pracownikach. To my troszczymy się o wszystko. W pełni reorganizujemy proces przyjmowania faktur, papierowe skanujemy do wersji cyfrowej, a elektroniczne od razu odpowiednio kategoryzujemy i kierujemy do procesu przetwarzania. Cały proces wykonają za Ciebie profesjonaliści, a Ty cieszysz się jego efektywnością i wyraźnie skróconym czasem księgowania. Ponadto płacisz jedynie za efektywny czas pracy naszego zespołu (który możesz skalować): wysokość faktury zależy od zakresu i ilości faktycznie wprowadzonych danych.

E-faktura

Co zyskujesz?

  • Nowoczesne rozwiązanie technologiczne do odczytu danych z treści dokumentów wspierane przez sztuczną inteligencję.
  • Szybkie i płynne rozliczanie kosztów ze względu na miejsce ich powstawania (MPK) i ich alokowanie do odpowiedniej jednostki budżetowej.
  • Zminimalizowany czas niedostępności danych z faktur przy okresowym zwiększeniu ilości napływających dokumentów.

  • Zautomatyzowany proces elektronicznej dekretacji i akceptacji dokumentów oraz skrócenie czasu księgowania wydatków w systemach księgowych.
  • Efektywne narzędzie do kontroli terminowości przepływu faktur i ich elektronicznej archiwizacji.
  • Skrócony czas księgowania faktury w systemie o 30%, przez co spada nakład pracy potrzebny na ich obsługę.

Gwarantujemy Ci najwyższą efektywność procesu dzięki optymalnej logistyce dokumentów, bezpiecznej infrastrukturze technicznej do przetwarzania danych, zastosowaniu technologii automatyzującej odczyt danych z treści dokumentów, doświadczonym pracownikom, specjalistom w branży oraz najlepszym rynkowym praktykom, potwierdzonym wieloma wdrożeniami. E-faktura to wygodny dostęp do danych, to sposób na przyspieszenie i usprawnienie procesów księgowania kosztów. Od teraz będziesz mógł sprawnie obsługiwać własnych klientów i zwiększyć poziom ich zadowolenia z obsługi. Dodatkowo zoptymalizujesz czas i środki przeznaczone na rekrutację, szkolenie pracowników i kosztowne wyposażenie w niezbędny sprzęt, a twój zespół pracowników może wykonywać znacznie bardziej znaczące z punktu widzenia firmy zadania.

Wprowadź porządek do rozliczeń księgowych

Zapomnij o żmudnym wprowadzaniu danych, przekieruj pracowników do zadań związanych z optymalizacją kosztów i rozliczeń. Postaw na e-fakturę, która zrewolucjonizuje pracę Twojego zespołu.

Skontaktuj się z nami