keyboard_arrow_up

E-klasyfikacja dla portfela wierzytelności

Bezcenne informacje

Bezcenne informacje

Skupujesz wierzytelności i zajmujesz się ściąganiem należności? Dążysz do optymalizacji procesu egzekucyjnego? Proces e-klasyfikacji ułatwi ci porządkowanie dokumentacji, pozwoli wydobyć na pierwszy plan najcenniejsze dla ciebie informacje, a jednocześnie zwolni czas Twoich pracowników, którzy będą mogli skupić się na kolejnych etapach windykacji.

Jak uporządkować dane?

Instytucje skupujące portfele dłużne od wierzycieli pierwotnych oraz specjaliści zajmujący się ściąganiem należności często pracują na bardzo rozbudowanej dokumentacji. Aby rozpocząć skuteczny proces odzyskiwania należności muszą przygotować dokumentację dotyczącą wierzytelności i potwierdzić istnienie kluczowych dokumentów, które warunkują przejście do kolejnych etapów postępowania windykacyjnego.

{CTA_PHONE}

{CTA_EMAIL}

Jak skrócić czas uruchomienia właściwego procesu egzekucyjnego?

Twoje problemy:

  • nieuporządkowana i niekompletna dokumentacja
  • dane przekazywane w różnych formatach
  • dokumentacja złej jakości, zawierająca zbędne dokumenty

Rozwiązanie: e-klasyfikacja zamiast długotrwałego procesu

Proces e-klasyfikacji
Proces e-klasyfikacji

Skuteczne narzędzia dla Twojego biznesu

Proponujemy Ci rozwiązanie bazujące na najnowocześniejszych narzędziach wykorzystujących algorytmy uczenia maszynowego. Dzięki nim jesteśmy w stanie znacząco skrócić okres porządkowania dokumentów, ich odpowiedniej segregacji i klasyfikacji. W trosce o najwyższy jakość danych dodatkowo przeprowadzamy ręczną walidację. Zespół specjalistów wykwalifikowanych w obsłudze dokumentacji portfeli wierzytelności kontroluje poprawność końcowej struktury plików. Dzięki temu masz pewność, że przygotowana baza jest gotowa do dalszej pracy z danymi.

Skuteczne narzędzia dla Twojego biznesu

Co zyskujesz?

  • Profesjonalnie przygotowaną bazę danych do efektywnej windykacji.
  • Możliwość znacznie szybszego realizowania zysków z zakupionego portfela wierzytelności.
  • Zdolność szybszej obsługi własnych klientów.
  • Czas, który Twoi pracownicy mogą poświęcić na kluczowe z punktu widzenia działalności firmy zadania, zamiast wykonywać powtarzalne czynności.

Jak pracujemy z przekazaną dokumentacją?

Nasi eksperci wyjaśnią, jak długo trwa proces przygotowania gotowej do dalszego działania bazy danych i jakie kroki podejmujemy na kolejnych etapach.

Skontaktuj się z nami
Jak pracujemy z przekazaną dokumentacją?