keyboard_arrow_up

Elektroniczne archiwum i system workflow

Optymalizacja procesów biznesowych

Optymalizacja procesów biznesowych

Chcesz szybko i efektywnie przeszukiwać i uzupełniać firmową dokumentację? Planujesz stworzyć swoim pracownikom rozwiązania, które pozwolą im efektywniej pozyskiwać dane i wyciągać z nich bezcenną dla organizacji wiedzę? A może Twoim zamiarem jest jedynie znacząca poprawa procesów obsługi klienta? Niezależnie od tego, jakie cele sobie stawiasz, workflow to narzędzie, które daje prawdziwą i pełną kontrolę nad stale rosnącą ilością firmowych dokumentów i informacji, a dzięki temu pozwala lepiej pracować z danymi na bardzo różnych płaszczyznach.

Szansa na prawdziwy workflow

Automatyzacja zadań i przepływu informacji sprawia, że kluczowe dane Twojej organizacji stają się łatwo dostępne i docierają tam, gdzie są rzeczywiście potrzebne. Wszystkie działania, na każdym etapie przepływu zadań, pozostają przejrzyste, a status każdego procesu jest widoczny w dowolnie wybranej chwili, dzięki czemu praca użytkowników jest efektywniejsza. Jednak osiągnięcie pożądanego workflow wymaga zapewnienia odpowiedniego przepływu danych z różnego rodzaju dokumentacji:

{CTA_PHONE}

{CTA_EMAIL}

 • faktur (eliminacja braków w dokumentach uniemożliwiające dokonanie płatności, bogata statystyka terminów wymagalności dla lepszego zarządzania płynnością)
 • reklamacji spływających dowolnym kanałem do firmy
 • reklamacji (rozpatrzonych na czas)
 • wniosków urlopowych, zwolnień lekarskich i innych dokumentów kadrowych (nic nie ginie, wszyscy mają dostęp do potrzebnych im dokumentów)
 • korespondencji przychodzącej (przyjętej i przekazanej do właściwych działów)
 • dokumentacji wychodzącej (docierającej do kontrahentów na czas)

Nie mamy jednego przepisu na to rozwiązanie. Do tematu optymalizacji procesów podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Nawet najlepsza technologia wymaga umiejętnego dobrania i dopasowania do niej wsparcia, jakie dają ludzka wiedza i biznesowe doświadczenie. Dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów gwarantujemy analizę Twoich potrzeb i dopasowanie narzędzi tak, aby jak najlepiej odpowiadały one na wyzwania Twojego biznesu oraz możliwościom budżetowym. Zapewniamy również pomoc we właściwym ich skonfigurowaniu i użytkowaniu.

Czy wiesz, że...

Elektroniczny Obieg Dokumentów możesz połączyć z digitalizacją tradycyjnej dokumentacji oraz jej cyfrową archiwizacją. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie, a dzięki temu do minimum ograniczyć koszty inwestycji w sprzęt czy oprogramowanie IT.

Wymierne korzyści

Twój właściwie dobrany system workflow sprawi, że procesy będą bardziej transparentne, szczuplejsze, a przez to bardziej produktywne. Od teraz możesz maksymalnie wykorzystać potencjał Twoich ludzi i jeszcze lepiej zarządzać zmiennością procesów zachodzących w organizacji.

 • Uszczelnienie procesów biznesowych dzięki rejestrowaniu spraw na wejściu.
 • Łatwiejsze i terminowe wykonywanie prac z pełnym wglądem w status spraw.
 • Zachowanie ciągłości realizacji spraw dzięki możliwości uruchamiania zastępstw podczas urlopów lub zwolnień.
 • Przyspieszenie dystrybucji dokumentów w organizacji, dzięki przekształceniu ich na formę elektroniczną.
 • Optymalizacja kosztów, dzięki automatyzacji wybranych działań oraz mechanizmom zapewniającym najwyższą jakość wprowadzanych danych.
 • Obniżenie kosztów obsługi i logistyki dokumentów w organizacji dzięki ich digitalizacji.

Ekologia na serio

Elektroniczny Obieg Dokumentów autentycznie redukuje ślad węglowy generowany przez Twoją organizację. Każda forma odejście od papieru, zmniejszenie jego wykorzystywania przyczynia się do ratowania zasobów naturalnych naszej planety. Oszczędzasz drzewa, wodę, paliwo…

Jak zapewnić dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, a wspólnie zaplanujemy dla Ciebie najlepszy model wdrożenia.

Skontaktuj się z nami